www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Staże we Włoszech i Grecji (2593 - wyświetleń)
- Autor Ceiazon Dodany 2016-09-09 09:06
Fundacja Aktywizacja  zaprasza  zmotywowane osoby, które chcą zdobyć doświadczenie zawodowe poza granicami kraju do udziału w projekcie JOB MOBILITY. Projekt skierowany jest do  osób z niepełnosprawnością, w wieku 18-35 lat, z województw mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, opolskiego oraz śląskiego. 

Informacje na temat projektu oraz dokumenty rekrutacyjne można znaleźć na stronie: www.jobmobility.pl.

Projekt JOB MOBILITY realizowany jest przez Fundację Aktywizacja w partnerstwie z Fundacją RA i DO Międzynarodowe Centrum Wsparcia Młodzieży i Dorosłych oraz Fundacją CEMEA del Mezzogiorno i Fundacją Solidarity Tracks w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa IVInnowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.2 Programy Mobilności Ponadnarodowej.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić, podpisać dokumenty rekrutacyjne (zakładka Dokumenty), a następnie: odesłać je lub dostarczyć do odpowiedniego Centrum Aktywizacji i Edukacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych:
Rekrutację uczestników/-czek z:
– województwa mazowieckiego i lubelskiego prowadzi Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Warszawie, ul. Narbutta 49/51, telefon: 22/565-48-79, e-mail: warszawa@idn.org.pl,
– województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego prowadzi Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Białymstoku ul. Legionowa 28 lok. 601, telefon 85/679-26-65, e-mail: bialystok@idn.org.pl,
– województwa opolskiego i śląskiego prowadzi Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Opolu, ul. Ozimska 25, telefon: 77/542-19-04, e-mail: opole@idn.org.pl.
Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z odpowiednimi Centrami Edukacji
i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych.

Liczba Uczestników/Uczestniczek jest ograniczona. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych, którzy przejdą pozytywnie etap rekrutacji formalnej oraz rozmowę z mentorką, wpływ na udział w projekcie może mieć kolejność zgłoszeń.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-07 13:01
Oby wiecej takich projektów.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-06 09:38
Kiedyś starałem się o taki staż ale się wycofałem
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Staże we Włoszech i Grecji (2593 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill