www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Moj Video Blog o SM (4361 - wyświetleń)
- Autor pokonajSM Dodany 2016-09-26 13:08 Zmieniony 2016-09-26 13:11
witajcie forumowicze! jestem tu nowy, zyje z diagnoza 8 lat i wlasnie zalozylem video bloga, ktory chce prowadzic dla nas wszystkich, zebysmy mogli sie poznac i wsperac sie wzajemnie a najlepsze co ja mam Wam do zaoferowania to pozytywne nastawienie i usmiech dlatego zapraszam Was do mojego swiata naprawde bardzo sie uciesze z kazdej Waszej wizyty, z kazdego "czesc" i z taka sama przyjemnoscia odpowiem :-)

klikajac w ten link obejrzycie moj pierwszy 'wpis' na moim raczkujacym video blogu:

https://youtu.be/MCSg_S-7yP4

goraco Was zapraszam! i zycze Wam dobrego samopoczucia! nie traccie wiary w to, ze moze byc lepiej! :-)

pozdrawiam Was,

Tomek, 36 lat, Gdansk
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-26 16:08
Wybacz, ale to i jak mówisz to takie "masło maślane" :-(  Może lepiej się właśnie przygotować do takiego filmiku? Poza tym na tym forum (o ile zrozumiałam) jest sporo osób z tą chorobą i radzą sobie nieźle. Z realu znam 3 osoby, które żyją, pracują i tak się zachowują, że przemknęło mi przez myśl, iż ta diagnoza jest naciągana :-)
Trzym się :-)
Nadrzędny - Autor pokonajSM Dodany 2016-09-27 19:36
Jolu po pierwsze milo mi ze zainteresowalas sie moim postem dzieki za wejscie ;-) co do Twojej odpowiedzi powiem tak: ja nie twierdze, ze na forum sa tylko chorzy ktorzy leza i juz wogole nie zyja... ja wiem, ze sm z niektorymi z nas obchodzi sie lepiej a z innymi gorzej, ja nie zalozylem tego vloga dla jednych albo drugich tylko dla wszystkich, chce po prostu wyjsc do ludzi, poznac Was, a Ty prosze nie wyciagaj tak pochopnie wnioskow o mojej diagnozie i objawach, bo to dopiero pierwszy film a na pewno nie bede nagrywal filmow gdzie skacze, fikam fikolki i robie tricki na deskorolce, jak to robilem przed pierwszym rzutem, a jesli komus wydaje sie, ze jestem "naciagany" bo sie usmiecham i mowie o sm w taki sposob w jaki mowie, to jego problem.. mnie takie nastawienie do zycia ratuje kazdego dnia i zycze takiego nastawienia innym, pozdrawiam i zycze zdrowka :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-09-29 17:22

>nie wyciagaj tak pochopnie wnioskow o mojej diagnozie i objawach<


Przeczytaj mój post jescze raz. Do Ciebie i o Tobie było do kropki. Po kropce napisałam nowe zdanie (myśl), które nie dotyczyło Ciebie.
Niżej jest zdanie, które Cię zbulwersowało, wkurzyło..

>Z realu znam 3 osoby, które żyją, pracują i tak się zachowują, że przemknęło mi przez myśl, iż ta diagnoza jest naciągana<


Może powinnam napisać "ich", a nie "ta". To, że się uśmiechasz to o.k.

>mowie o sm w taki sposob w jaki mowie<


Zasłaniasz się tym SM. Bez przygotowania i o pogodzie będziesz mówił w ten sam sposób i tak samo składał zdania, powtarzał się itd.
Chcesz przyciągnąć oglądających to musisz ich zaciekawić, a wypowiedź musi był płynna i składna. Może ktoś kliknie, ale zaraz wyjdzie, jeśli ci to wystarczy to ok. - licznik bije ;-)

Jest to z mojej strony spostrzeżenie i życzliwa rada.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-09-28 06:01
Super kolczyki. Typowa postawa jednookiego między slepcami. Udawaj że nie ma choroby.  Zamykaj oczy to znikniesz.
Nadrzędny - Autor cross Dodany 2016-09-30 14:31
mi tez sie podobaja
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-09-30 16:54
[usunięte]
Nadrzędny Autor bart12 Dodany 2016-10-01 00:11
potwierdzam.. :/
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-10-06 16:49
No i wyszło "szydło z worka" ;-) admin usunął post, w którym napisałam, że cross to debil jednodniowy. Powołał się na słowo "debil" bo na "jednodniowy" nie dało rady :-)
Sz. adminie: nie moja wina, że "zatrudniacie" idiotów do pisania po jednym niepełnym zdaniu do tego bez sensu :-)
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor jopek91 Dodany 2016-10-06 18:34
Super, bardzo mnie to zainteresowało. Bardzo ciekawy materiał!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Moj Video Blog o SM (4361 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill