www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowoczesny aparat słuchowy (9619 - wyświetleń)
- Autor adam.konieczny567 Dodany 2016-09-26 18:21 Zmieniony 2016-09-26 18:47
Witam. Nazywam się Adam, mam 24 lata i dość duży niedosłuch. Mojej rodzinie udało się namówić mnie na noszenie aparatu słuchowego, ale jeśli już miałbym go kupić to chciałbym, żeby był jakoś bardziej użyteczny. W gabinecie słuchu który odwiedziłem pokazano mi aparaty które mogę sobie połączyć z telewizorem, telefonem, moim komputerem i używać go jak coś na wzór słuchawek bluetooth. Bardzo mi to przypadło do gustu, więc postanowiłem, że sobie taki sprawie, dokładny model aparatu który pan protetyk mi pokazał to Audibel Start 1000 wireless, dlatego chciałem się zapytać, czy ktoś go już ma i czy mógłby coś o nim więcej opowiedzieć o aparatach Audibel, czy to jest takie fajne jak wygląda? Z góry dziękuje.
Nadrzędny Autor Beata_Minas Dodany 2017-06-08 15:45
Cześć

Noszę aparat słuchowy Audibel Start 1000 wireless prawie pół roku i bardzo sobie chwalę. Pewnie już Pan wybrał dla siebie aparat słuchowy, ale myślę że warto zamieścić taką informację dla innych. Z całego serca mogę polecić aparaty słuchowe marki Audibel. Solidne wykonanie, długa gwarancja i tyle funkcjonalności. Aparat świetnie współgra z moim Samsungiem. Nawet przy połączeniu z telefonem na baterii wytrzymuje zadziwiająco długo. Serdecznie polecam wszystkim lubiącym nowinki techniczne
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2017-06-08 21:35
Witam
To nie to forum.
Przepraszam że nie podaję konkretnego ale zbanowano mnie za właśnie prawdziwe dane.
Pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor adam.konieczny567 Dodany 2018-10-02 11:43
Dzień dobry

Kupiłem aparaty marki Audbiel i jestem zadowolony. Naprawdę polecam. Fachowa obsłucha protetyka i naprawdę dobry sprzęt. Zaciekawił mnie jednak Pani komentarz, nie rozumiem za bardzo jego treść. Mam na tyle duży niedosłuch iż posiadam orzeczenie o niepełnosprawności, więc to chyba forum dla mnie...
Chyba że jest jakieś bardziej dedykowane forum dla osób konkretnie z niedosłuchem??

P.S. nie rozumiem powodu bana z próbę pomocy innym
Nadrzędny Autor adam.konieczny567 Dodany 2018-10-03 18:04
Ja znalazłem forum: https://naszprotetyk.pl/forum tam masz tylko informację o niedosłuchu.
Nadrzędny Autor Kajka31 Dodany 2019-03-28 14:43
Chciałabym tutaj zaznaczyć, ze wyglad to nie tylko estetyka ale również kwestie związane z obsługą aparatu słuchowego. Im mniejszy aparat słuchowy, tym mniejsze jego przełączniki i baterie. Jeżeli mamy problemy ze wzrokiem lub problemy manualne z obsługą aparatu, powinniśmy zdecydować się na większy aparat słuchowy. Najlepiej jeśli aparat zostanie dobrany przez specjalistę.
Ze swojej strony polecam aparaty Zerena
https://www.bernafon.pl
Z uwagi na ich dobrą jakość w stosunku do ceny i świetną estetykę. Praktycznie ich na uszach nie widać.
Nadrzędny Autor bankawstanka Dodany 2019-06-24 11:39
Bardzo ważne jest dokładne przebadanie się. Szczególnie jeśli czujemy,ze coś jest nie tak. Na badanie słuchu udaj się do gabinetu audioprotetycznego. Badanie może określić stopień i rodzaj ubytku słuchu, a przy tym nie trwa długo i jest całkowicie bezbolesne. Wizyta trwa około godziny. Ze swojej strony polecam GEERS:
https://www.geers.pl

Na wizytę można zapisać się za darmo, poza tym w gabinecie mogą pomóc w doborze odpowiedniego aparatu słuchowego.

Nowoczesne aparaty słuchowe są praktycznie niewidoczne.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Nowoczesny aparat słuchowy (9619 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill