www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konta bankowe (3416 - wyświetleń)
- Autor Filipek Dodany 2016-10-14 09:07
Wszystkim, którzy szukają informacji o kontach bankowych, polecam zajrzeć do http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/ . Bardzo fajny portal bankowy, który dostarczy wam wszelkiego rodzaju informacji o bankach, a także porady związane z wyborem konta bankowego.
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2016-10-24 12:07
Jestem nieco w temacie. Po tym ja wkurzyłem sie na bank pekao sa, w którym miałem kont od począku studiów. Konto zawsze było darmowe, a tutaj z niczego nagle zaczęli pobierac mi opłaty. Zorietowałem się dopiero po kilku miesiącach jak trochę tej kasy z konta ubyło....

Nie ma sensu trzymać konta  w takim banku skoro jest wiele innych kont. Darmowych. Jak na przykład konto w Alior banku zerozłotowe
http://www.tanie-konto.pl/alior-bank/konto-internetowe-zerozlotowe/

Wszystko jest tam za darmo. Jedyny wymóg aby nie płacić za kartę 4 zł miesięcznie to wykonanie płatności na 100 zl miesięcznie kartą co jest  banalna kwotą
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2016-10-24 13:49
Zależy dla kogo jest kwotą banalną.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-10-24 14:01
"Kwota banalna" Wania powiedz to ludziom, którzy mają renty poniżej 1ooozł, to Cię wyśmieją. Zastanów się co reklamujesz.
Nadrzędny Autor megi2014 Dodany 2016-11-25 18:41
nie wierze w to, że nie uda się raz w miesiącu zrobić zakupów za 100 złoty, choćby spożywczych za które można zapłacić kartą.
Człowiek musi coś jeść więc zamiast wypłacić środki w bankomacie placimy za zakupy kartą
Nadrzędny Autor MariaAria Dodany 2016-12-05 23:30
Zdaje się, że smartbank ma darmowe konta. Minusem jest tylko brak fizycznych placówek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Konta bankowe (3416 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill