www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytanie (1560 - wyświetleń)
Autor Mucha Dodany 2016-10-18 17:14
Witam
Mam takie pytanie mieszkam w kamienicy gdzie nie ma toalety w mieszkaniach i trzeba chodzić na klatkę schodowa(półtora piętra niżej), mieszkam na poddaszu i mam możliwość rozbudowania mieszkania, adaptacja strychu, aby móc zrobić toalete w domu, dodam że mieszkanie jest ZGM. Ale tutaj robią się schody ponieważ kamienica jest po części wspólnota mieszkaniową a po części ZGM gdzie wspólnota ma większość i w ZGM-ie nie widzą problemu żeby zaadoptować kawałek strychu zaś w spólnocie jest problem bo musieli by wszystkim mieszkańca zmieniać umowy za posrednictwem notariusza i ogólnie kupa roboty z tym i pieniedzy do wydania. I teraz moje pytanie czy mi osobie z Umiarkowanym orzeczeniem o niepełnosprawności symbol 04-O może ktoś pomóc żeby ominąć choć troche te koszty i wszystkie procedury związane ze wspólnota, i jak wygląda to prawnie. Dziękuję za pomoc Pozdrawiam Michał
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytanie (1560 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill