www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pomoc w uzyskaniu sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego (1263 - wyświetleń)
Autor Przemek30 Dodany 2016-12-27 10:45 Zmieniony 2016-12-27 11:15
Witam gorąco.

Pragnę poinformować, ( to istotne dla marzących o uzyskaniu niezbędnego im sprzętu pomocniczego)- iż jestem w stałym kontakcie, ze świetnym osobnikiem, który nadzoruje sieć sklepów ze sprzętem dla ON.
Cechuję tę osobę m.in. oddanie swej pracy, traktując ją jak misję, a także: kompetencja, życzliwa serdeczność w bardzo indywidualnym, super fachowym podejściu do każdego klienta .
Przechodząc do meritum: MOŻE OKAZAĆ SIĘ NAJWŁAŚCIWSZĄ OSOBĄ, DZIĘKI KTÓREJ SKUTECZNIE UZYSKAMY WYMARZONY SPRZĘT.

Przy tym zapewnia osobistą pomoc i zaangażowanie w :załatwianie wszelkich formalności związanych z dofinansowaniami, także z zakresu tzw. papierologii, doradztwo i wskazówki dotyczące postępowania wobec nieprzychylnej często postawy PCPR i NFZ,oczywistym jest bezpłatny dojazd pomiarów w domu klienta, czuwanie nad procesem produkcyjnym danego, objętego gwarancją urządzenia i jego transport pod wskazany adres.

To ktoś naprawdę wiarygodny i niezwykle rzetelny.

Celem uzyskania konkretnych namiarów i informacji, zapraszam do kontaktu ze mną, pisząc na PW.

Serdecznie pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pomoc w uzyskaniu sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego (1263 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill