www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Centrum Regeneracji Organizmu w Polsce (1517 - wyświetleń)
Autor medludowa Dodany 2017-01-02 13:55
Dzień dobry! Chciałbym się podzielić informacją na temat Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach, gdzie leczą takie choroby jak: dystrofie mięśniowe, zaniki mięśni, choroby Hashimoto, stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona i wiele innych chorób, które są wymienione na ich stronie medycynaludowa.com . Sam byłem tam na kuracji oraz znam kilka osób z zanikiem mięśni, którzy przeszli tam kurację i wybierają się na kolejną, ponieważ widzą niesamowite efekty stosowanej tam kuracji. Zabiegi wbrew pozorom są proste i znane (np. sauna, zabiegi borowinowe, elektrostymulacja, ziołolecznictwo itd.), ale zastosowane kompleksowo dają niesamowity efekt leczniczy. Gorąco polecam chociażby spróbować, bo w ofercie mają nawet jednodniowe lub tygodniowe kuracje i przekonać się na własnej skórze czy warto i jakie są efekty. Chętnie mogę opowiedzieć o kuracji, a więc proszę pisać na maila: med.ludowa@gmail.com
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Centrum Regeneracji Organizmu w Polsce (1517 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill