www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Obowiązki w pracy - umiarkowany stopień niepełnosprawności (3662 - wyświetleń)
- Autor polik1 Dodany 2017-03-10 19:13
Witam :-)

Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności i jestem zatrudniony na umowę o pracę. Pracuję dziennie 7 godzin (35 tygodniowo). Posiadam jednak dokładnie taki sam zakres obowiązków, jak pracownicy zatrudnieni na normalny wymiar czasu pracy. Fakt ten wypłynął po podpisaniu umowy i zostało to później wielokrotnie potwierdzone przez przełożonego.

Nie ukrywam - dla mnie jest to bardzo stresująca sytuacja. Zakładam "na chłopski rozum", że skoro pracuję mniej czasu niż koledzy i koleżanki, to fizycznie nie dam rady zrobić tyle samo, co oni. Oczywiście chodzi mi tutaj o uśrednienie, nie o porównanie osoba do osoby.

To, że w podsumowaniach miesięcznych wypadam "w środku" zespołu oznacza dla mnie, że pracuję ciężej - i zaczyna się to negatywnie odbijać na moim zdrowiu.

Chciałbym poprosić o radę - czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją, jak sobie z nią poradził i czy można się tutaj podeprzeć jakimiś przepisami, żeby spróbować wpłynąć na postawę pracodawcy.

Dziękuję z góry :-)
Nadrzędny - Autor andrzej54 Dodany 2017-03-14 09:33
to chyba wtedy się bierze pieniądze

_________________________
ubezpieczenie samochodu w niemczech
Nadrzędny Autor polik1 Dodany 2017-03-14 18:07
Mógłbyś wyjaśnić, co masz na myśli - kto od kogo miałby brać tu pieniądze?
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-06 13:09
Pogadaj z szefem.
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-06 09:47
Najlepiej porozmawiać z szefem. Powiedz mu to co tutaj napisałeś  na pewno znajdzie jakieś rozwiązanie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Obowiązki w pracy - umiarkowany stopień niepełnosprawności (3662 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill