www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Państwowa Szkoła Policealna dla Osób Niepełnosprawnych (971 - wyświetleń)
Autor rafals Dodany 2017-03-14 22:58
Chciałbym zaoferować, osobom niepełnosprawnym, że śląska (Katowice i okolice), szkołę Policealną (Szkoła Państwowa mieści się w Katowicach), staram się dotrzeć do jak największego grona osób, organizacji i placówek. Poszukujemy osób niepełnosprawnych do 24 roku życia, po liceum lub technikum.

Szkoła mieści się:
Szkoła policealna dla osób niepełnosprawnych w Katowicach
Ul. Mikołowska 131, Katowice

Mamy 2 kierunki:
· Technik Informatyk
· Technik Rachunkowości

Nauka w szkole jest bezpłatna, trwa 2 lata i odbywa się w trybie dziennym, istnieje możliwość indywidualnych zajęć w szkole, bądź w domu ucznia. Nauczyciele do każdego ucznia podchodzą w indywidualny sposób, dostosowując metody do jego możliwości. Uczniowie po zakończeniu nauki uzyskują tytuł technika. Niewymagana jest matura.

Poszukujemy uczniów z miast:
Katowice,
Bytom,
Tarnowskie Góry,
Chorzów,
Świętochłowice,
Sosnowiec,
Będzin,
Siemianowice Śląskie,
Tychy,
Piekary Śląskie,
Mikołów,
Jaworzno,
Mysłowice.

Jesteśmy jedyną tego typu szkołą, kształcącą osoby niepełnosprawne. Chcemy dotrzeć do jak największej ilości osób niepełnosprawnych, które mogłyby rozpocząć naukę na jednym z dwóch kierunków.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Państwowa Szkoła Policealna dla Osób Niepełnosprawnych (971 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill