www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wyprzedaz majatku narodowego 1989-2017:-( (Strona 2) (42855 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2017-07-05 19:03
Każda władza ma jakichś wrogów,nawet tzw.Platforma Obywatelska ich ma.Dla większości albańczyków Hodża jest  symbolem pewności jutra,stabilizacji oraz sprawnej służby zdrowia,likwidaorem analfabetyzmu i twórcą trzeciego njnowocześniejszego demoludu po NRD oraz Jugosławii marszałka Tity.Oczywiście nie ma tu porównania z obecnie rozumianą nowoczesnością takiej jak dzisiejsze Niemcy czy wielka brytania.Jednak jak na ówczesne realia polityczno-gospodarcze Albania Hodży była nowoczesnym państwem socjalistycznym z własnym przemyłem,własną armią,ponadto wbrew obiegowej opini Albania za jego czasów nie był odizolowana,ponieważ utrzymywała stosunki dyplomatyczne z państwami Afryki,świata arabskiego i państwami europy(nawet z Polską).Poza tym ateizmuważam za lepszy od wszelkich religii,co sprzyjało oświeceniu intelektualnemu albańczyków.Poza tym albania była członkiem RWPG.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-06 14:14

>Poza tym albania była członkiem RWPG. <


A który z "demoludów" nie był?
Poza tym tak "piejesz" na temat Albanii a małą literą ten kraj nazywasz. Ech......
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2017-07-06 15:32 Zmieniony 2017-07-06 15:42
Faktco do Albanii pisałem małą literą z powodu niedopatrzeń.Tu masz racje,ja tylko chciałem obalić tezę że Albania jakoby była odizolowana,pewien polski komunista imieneim Kazimierz Mijal jeżdził tam regularnie aż w końcu osiedłił się tam z własnej woli.Poza tym demoludem który nie był członkiem RWPG to Chińska Republika Ludowa,Angola,Togo(1970-1991)oraz min.Jemen(nie pamiętam niestety czy południowy czy północny).Opócztego członkiem RWPG nie był także laos oraz Kambodża,jako ciekawostke dodam fakt że Finlandia stoarzyszyła się z RWPG około 1970 lub 1974.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-06 16:04 Zmieniony 2017-07-06 16:30

>demoludem który nie był członkiem RWPG to Chińska Republika Ludowa,Angola,Togo<


Hmmm........ Chiny w tym czasie były krajem stricte komunistycznym. Kierowanym przez Komunistyczną Partię Chin.
Co do innych wymienionych przez Ciebie państw nie będę dyskutował, bo nie mam należytej wiedzy. Ale wydaje mi się, że tam były mniejsze lub większe totalitaryzmy i nawet "demoludom" to przeszkadzało......
Nadrzędny Autor soviet30 Dodany 2017-07-06 16:23
W połowie roku 1989 r.rząd ludiwych węgier zakupił ufrancuskiej firmy najnowocześniejszy wówczas system zabezpieczeń granicy państwowej węgier na granicy z Austrią.Oprócz tego klimat jednak kształtuje umysłowość ludzką przynajmniej do pewnego stopnia co jak pisałem wwcześniej wiedzieli Arabowie na trmat Murzynów o czym pisał Herodot( antyczna teoria klimatu).Wróćmy więc do zasadniczego wątku tego wątku,czyli do grabieży majątku narodowego.
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2017-07-19 06:11
jak by nie było, ktoś na ten majątek ciężko pracował. PZPR stworzyło nam miejsca pracy, które było w porównaniu do dzisiejszych, bardziej bezpieczne i stabilne. A związek zawodowy składał się z członków i działączy, którzy sa obecnie przy władzy. Jak nic poczuli się jak ponad prawie.
Za to my, społeczeństwo tego prawa nie mamy, juz nam się skończyło. Sam związek zawodowy Solidarność istnieje jako fikcja, co gorsza brakuje zrzeszonych organizacji zakładowych, dlatego nie ma kto nas bronić przed oszustwami. Praca się staje nieopłacalna.

Jak by nie było, zadłużenie w tamtym okresie było znacznie mniejsze, nie będę podawał sumy, bo to już było podawane w internecie, ale coś się wybudowało i mieliśmy swoje, a nie obce.

Wielu ludzi straciło zaufanie do obecnych czasów, a tym bardziej do UE
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-07 16:08

>Ta... i na to wszystko soviet30 proponuje rewolucję, budzi w narodzie wolę walki, uświadamia jak "prawdziwy patriota" co trzeba zrobić.


Ty tak sam z siebie? Najpierw poczytaj trochę o Rewolucji, <

szuka elektoratu ;-);-);-)...Pewnie na CD nie ma historri Bastylii i tych co ją zburzyli ;-)
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2017-07-07 17:27
Tylko rewolucja choćby zmiana konstytucji w referendum w listopadzie 2018 może cokolwiek zmienić.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2017-07-07 17:37
Soviet,- wybacz, ale co Ty tak tę rewolucję propagujesz?
Poczytaj trochę historycznych opracowań jej dotyczących. Nie tylko "Październikowej" ale i francuskiej oraz innych.
Wszystkie niosły głównie ofiary i upodlenie ludzi. Po co nam to ?
Proszę, zajmij się czymś innym.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 19:21
Rewolucje wszczynali jak się okazało ludzie zakompleksieni i co z tego wynikło? Odpowiedz brzmi, chaos, ofiary i upodlenie ludzi. Widzę, że tobie to odpowiada, bo jakby rewolucja wybuchła, to nie musiałbyś iść za pół roku do roboty...
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 20:30 Zmieniony 2017-07-10 14:59

>nie musiałbyś iść za pół roku do roboty...<


A ty? Nie "robisz", ale za nasze podatki - ciężko zarobione pieniądze - piszesz, m.in tutaj. Ja nie chcę na ciebie dawać swojej kasy (pewnie rogal też) ;-)! Niestety, mam guzik do gadania :-(

>Rewolucje wszczynali jak się okazało ludzie zakompleksieni i co z tego wynikło?<


Proponuję przerobić program szkoły podstawowej p. 62norbi03 :-( wstyd nie znać historii!
Nadrzędny Autor soviet30 Dodany 2017-07-07 21:21
Przypoimnam że mamy prowadzić dyskiusje o grabieży majątku państwowego odziedziczonego po PRL-u.Oto szokujące dane:http://www.historycy.org/index.php?showtopic=103502
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 22:29
Co Ty nie powiesz, naprawdę??? Śmieję się z Ciebie, jak Ci tam "buduj"... Jeszcze się tak dobrze nie ubawiłem i nie parskałem śmiechem... hehehe....
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2017-07-10 21:19
[usunięte]
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2017-07-10 22:11
Los naszej europejskiej cywilizacji nie jest Wam obojętny?Szuakm wśród userów tego forum ludzi chcących poruszać wszelkie tematy związane z kulturą,mentalnością i historią narodów Europy oraz wszelkimi innymi sprawami odnoszących się do Europy i białych Europejczyków.Są jacyś chętni???
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-11 07:39

>Są jacyś chętni??? <


Po zorientowaniu się z poglądami jakie reprezentujesz to ja nie jestem chętny.
To tyle..........
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2017-07-12 19:39
Jestem białym polskim czyli częściowo Europejskim nacjonalistą lecz nie neonazistą.czekam na kolejne osoby chętne do dyskusji.
Nadrzędny - Autor WHITE European Dodany 2017-07-12 21:47
[usunięte]
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-07-13 17:36

>Co ty tutal robisz,kommunist schwein-komunistyczna świnio?


Czyżby Moderator przysnął?
Tak się składa, że nie jestem "miłośnikiem" komuny ale określenie "komunistyczna świnio" jest mniej obraźliwe od wielu usuniętych postów?
Albo to, tego samego fanatyka:
Wątek  Użytkownik  Dodany
Ojcowe zjednoczonej Europa-A.Hitler i H.Himmler  WHITE European  2017-07-13 17:20
Hallo,
Ich mochte diskutieren mit ihr:-))
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-13 18:45
[usunięte]
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-07-13 19:10
Witaj Gollum,
nie śledzę zbytnio co się tu dzieje ale zainteresowało mnie coś innego.
Zmienianie treści postów przez osoby inne niż autor.
Kiedyś, kiedy pisałem częściej, zdarzało się, że chciałem coś zmienić w swoim poście i czasem udawało się to zrobić ale pod warunkiem, że jeszcze nikt go nie "otwierał".
Teraz, kiedy widzę:

>- -/- Autor buduj Dodany 2017-07-07 21:30 Zmieniony 2017-07-10 15:59
>nie musiałbyś iść za pół roku do roboty...< itd....


nie wierzę własnym oczom! Post Dodany 2017-07-07 21:30 Zmieniony 2017-07-10 15:59
Próbowałem edytować swój post sprzed godziny i pojawił się komunikat:

>Błąd użytkownika
>Posts may only be edited a limited time after their original submission. This time limit has expired.
>Jeśli sądzisz, że to błąd, możesz o nim poinformować administratorów. Prosimy dołączyć dokładny opis błędu oraz datę wystąpienia.


Więc o co chodzi? Ja to traktuję jako CENZURĘ! Jeśli post zawiera treści niezgodne z regulaminem to należy go usuwać ale nie zmieniać wg własnego upodobania.
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-13 19:24
Oczywiście.
Na forach stosuje się zasadę, że jeśli jest słowo (zdanie) niezgodne z regulaminem to ewentualnie jeśli usuniecie samego zdania, słowa zmienia całkowicie sens wypowiedzi post jest usuwany, a autor "nagradzany"
Jesli jest jakiś wyraz/przekleństwo jest taki wyraz wykasowany z terści, w jego miejsce jest w nawiasie np. (cenzura), śą też na niektórych forach skrypty które robią to z automatu. Jednak zawsze jeśli nastepuje edycja czyjegoś posta jest on informowany na PW oraz jest notka w poście kto go edytował i dlaczego tak aby inni czytający wiedzieli, że została wprowadzona zmiana w post i z jakich powodów.

Tutaj masz o ile się nie mylę 30 min. na edycję własnego posta, po tym czasie nie masz już możliwości, administrracja/moderacja ma taką możliwość, ale robią to wbrew jakimkolwiek prawom netykiety i co najgorsze posty naprawde naruszające nie tylko regulamin,ale w przypadku tego faszysty i prawo są edytowane, zamiast kasowane i to jest chore - qrwa kto tam siedzi, nie chcę tutaj rzucać mięsem, ale się nie da.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-07-13 19:59
Rozumiem Twoje rozgoryczenie działaniami Administracji.
Napisałem maila do Pani Redaktor Portalu i, jak dotychczas, odpowiadano mi dość szybko i konkretnie to teraz "nie zasłużyłem"(?) na odpowiedź.
I to jest ta "dobra zmiana"?
Nadrzędny - Autor mulloG Dodany 2017-07-13 20:05
Bo nie wymagamy beżmyślnych dziłań, a wręcz przeciwnie - wymagamy myślenia, a to zbyt wiele jak widać.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-13 20:11
Aby być moderatorem/administratorem forum trzeba umieć czytać ze zrozumieniem posty, a tu chyba takich zdolności adminowie/moderatorzy nie posiadają lub im najzwyczajniej nie chce się...
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2017-07-18 17:30
Niezłe "jaja" ja dostałem info, że

>Moderator usunął posta. Powód: Złamanie regulaminu 4e<


Klikam, a tu mnie przekierowuje na post sowieta czy jak mu tam :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-13 20:05
To żenada a nie dobra zmiana...
Nadrzędny Autor Jola11. Dodany 2017-07-19 15:11
Na tym forum nie ma zmian tylko dureństwa :-(
Za "chamstwo" i WULGARYZMY NIE BANUJĄ, PO USUNIĘCIU 3 POSTÓW  ODLEGŁYCH W CZASIE  BANUJĄ I TO NA 30 DNI. Po 30 dniach nie liczcie, że będą pamiętać!  CIEKAWE: IM NIE ZALEŻY NA DZIAŁANIU FORUM - można wysnuć taki wniosek. Tak na dobrą sprawę to WSZYSTKICH TRZEBA ZBANOWAĆ ;-) NIEZŁA JAZDA :-)
Admini na tym forum to... sami wiecie ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wyprzedaz majatku narodowego 1989-2017:-( (Strona 2) (42855 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill