www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Moje pytanie ??? (15095 - wyświetleń)
- Autor Ella Dodany 2017-05-29 21:47
Witam wszystkich

Mam pytanie w zasadzie do administratorów, ale spytam tu bo ich adresu nie znalazłam.

Dlaczego bez mojej wiedzy i pobytu tu od czasu do czasu po prostu mnie z tąd wyproszono, czyli wyrejestrowano? Co zrobiłam lub napisałam nie tak?

Jeśli ktoś mi odpowie to z góry dziękuję. Odezwę się jak wrócę.
Pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-05-29 22:00
Też chciałabym to wiedzieć tym bardziej, że spamerów zostawili. :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-05-30 09:01
Ja nie mogę, co się dzieje na forum? Jak tak dalej pójdzie, to nas wszystkich wyrzucą , a spamerzy zostaną. Admini nadal milczą. :-(
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2017-05-30 20:28
Dzięki Lid. Dla mnie też to dziwne. Po co mam się rejestrować jako spamer i zamulać laptopa.
Trzymaj się Ella
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-05-31 11:50
Zapewne musiałaś coś nabroić bez powodu nie wyrzucają :-) Sam sprawdziłem swój pierwszy nick ale jest nie wyrzucili czyli byłem grzeczniejszy ;-).
Kiedyś znalazłem adresy modziów bo z nimi pisałem ale może Iota Ci podpowie gdzie szukać?
A kiedy wrócisz? A może Ty nie jesteś tamta Ella?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2017-05-31 18:05
Witajcie
Już wróciłam ta sana Ella co dawniej. Nigdy nie zmieniałam Nicka.
A oto co dostałam po napisaniu do moderatora wczoraj:

Szanowna Pani

w związku z atakiem na Forum i pojawieniem się w ciągu ostatnich dni masy nowych postów i wątków, w których kilkuset różnych użytkowników dodawało nieznane linki, które były reklamą lub były interpretowane przez Użytkowników Forum jako treści reklamowe, w piątek 26 maja, a także w kolejnych dniach usunęłam część postów, wątków i użytkowników, rozsyłających różne linki. Wśród tych kilkuset usuniętych kont, jak się okazuje, usunęłam także Panią – stałego Użytkownika Forum.
Stało się tak najprawdopodobniej dlatego, że zamieszczała Pani w swoich kilku postach jakieś linki. Większość zamieszczanych wątków z prośbą o pomoc we wskazaniu danego produktu/usługi/itd. Użytkownicy Forum interpretują jako tło dla reklamy. Być może wówczas także niewłaściwie zinterpretowałam Pani posty, jednak musi mi Pani uwierzyć, że podczas masowego usuwania z Forum treści reklamowych, także tych zgłaszanych przez Użytkowników, oraz kont bardzo trudno zorientować się, kto i dlaczego zamieszcza linki reklamowe.
Chcę jednak Panią zapewnić, że Forum jest wciąż otwarte na rzeczowe dyskusje Użytkowników, którzy nie łamią Regulaminu, w tym także nie zamieszczają treści reklamowych.

Nie rozsyłam linków o produktach itp. nie mieszam się do awantur, a już na pewno nie do polityki co potwierdzi Lid. Jest mi tylko przykro że tak jak w realnym świecie dostałam kopa za pomoc innym ON. Jeśli porada, że sanatorium to jest dobre a tamto złe jest reklamą to ja dziękuję za takie wsparcie ze strony moderatora_02(kobieta). Sądziłam że w tym forum jest pomoc i wsparcie ale się pomyliłam :-(
Przykro mi moi drodzy za powyższe insynuacje ze strony pani moderator.

Pozdrawiam Was serdecznie Ella
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2017-05-31 18:13
I jeszcze jedno?
Pamiętacie Zygmunta, Basię Mycko, Werbenę, Malwę i innych?
Wtedy się zarejestrowałam.
Wszystkie posty Raking sanatorium itp. wszystkie moje posty usunięte do zera. :-( Mieli rację że odeszli z forum a są i tacy co już odeszli na zawsze :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-05-31 18:25
I ani słowa przeprosin dla wszystkich użytkowników za wielki bałagan na forum, za całkowity brak moderacji, za kasowanie obraźliwych postów dopiero po donosie. Wstyd.

Rozumiem Twój żal do adminki, tym bardziej, że jesteś jedną ze spokojniejszych osób.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-06-05 13:11
Nie rozumiem ,żalu do adminki. Zaczęła robić wreszcie co powinna już dawno. I przeprosiła za usunięcie.
A ,że robiła to hurtowo mogło się zdarzyć ,że zamieszczone w dobrej wierze pomocne linki przez Ellę zostały potraktowane jako reklama.
Muszę sprawdzić czy Iota nie została tak samo wyrzucona bo już długo się nie odzywa.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-05-31 19:43
ELU! MASZ RACJĘ niestety :-(
Cała sytuacja jest spowodowana pisaniną/skargami/donosami itp. Golluma, wielokropka, Sonki i Lidki :-(
Admin ma aż natto roboty. Na 100% ktoś Cię zgłosił jako osobę wklejającą reklamowe linki :-( Menda jakaś.

Jak nie patrzeć forum umiera (zdycha) bo na to pozwoliły i przyczyniły się Lidka, Sonka i ich trolle czyli jakieś  ijanki tracje itp :-(
1) Basię Mycko wielokrotnie zwyczajnie WYRZUCAŁ KIEPSKI CZYLI WIELOKROPEK! Zygmunta wyrzuciła Lidka, Rogal itp.
2) Malwa, Werbena? Nie znam ich, ale się im nie dziwię.
3) Byli jeszcze: Amalian, Marek, Paweł...
Ja też właściwie odeszłam z tego forum - czasem piszę z przekory ;-)

Pozdrawiam Elu!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-01 11:11
Nigdy nikogo nie zgłosiłem.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-06-01 11:29
rogal160 po co się tłumaczysz?
To coś ma ewidentnie problem z samoegzystencją - cóż, samotność bywa bolesna więc się wyładowuje,brak akceptacji, brak chętnych do rozmów - nie tylko tutaj na forum tylko pogłębia spazmatyczną histerię to szuka, prowokuje, a Presley już nic nowego nie powie :D
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-06-01 11:48
Gollum ostatnia część twojego zdania jest powalająca i wcale,ale to wcale nie złośliwa.:-):-):-):-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-06-02 17:12
Rogal nie chodzi o to, że "zgłosiłeś" tylko o to, że Mu dogryzałeś i to zbyt trafnie ;-) więc facet się zwinął :-) Wiem, że jesteś UGODOWY i to aż za bardzo :-)
Pozdrówka dla Ciebie, żony i dzieciaków :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-02 17:24
A to już jego problem.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-06-02 17:36
Zgadza się :-) spadam :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-01 19:21
Są też tacy co obiecują ,że odejdą a nadal zatruwają te miejsce swoimi wpisami i bredniami.
Zarzuty które jej dotyczą przypisuje innym ale to typowe  dla tej "forumowiczki".

Miało być sześć miesięcy spokoju i co? Matematyka to też nie najmocniejsza strona joli11
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-06-02 17:17
[usunięte]
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-02 18:50
Dawajcie do Hiszpanii. Fajnie jest :-)
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-06-02 19:13
A gdzie zdjęcia?
Prześlij mi e-mailem a ja (jeśli się zgodzisz) wrzucę przez Pokazywarkę.
No i powtarzam pytanie, gdzie konkretnie jesteś (jeśli to nie tajemnica :-))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-02 20:27
Jestem przy granicy z Portugalią. Wiocha jakaś. Upał niemilosierny. Plaża szeroka na jakieś 200m. Zanim do oceanu dotrzesz to się poparzysz.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-06-02 22:16
W tym rejonie plaże są takie szerokie ale muszle niesamowite.
No i blisko masz do Faro, warto wybrać się na wycieczkę. Rent-a-car z pewnością hotel ma w ofercie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2017-06-02 22:58
WFaro ladowalismy. Muszli mam mnóstwo.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2017-06-02 23:10
Byłem na wielu plażach ale takich muszli nigdzie nie widziałem.
Nie wiem czy wiesz ale wg naszych przepisów przywożenie muszli jest zabronione.
Dobrze, że w 2010 roku o tym nie wiedziałem i bez obawy napakowałem całe pudełko po butach, które kupiła sobie moja żona w Sewilli.
Walizek nam nie sprawdzali więc bez problemu mam kolekcję w domu.
Kiedyś pokazywałem muszle gościom, którzy u mnie byli i jeden z nich zapytał jak wyprostowałem kilka muszli, które były jak wachlarze, pofalowane ale zupełnie płaskie. Myślałem, że on żartuje więc i ja uśmiechem skwitowałem to pytanie. Ale potem, na boku dopytywał dalej :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-02 19:13
Sypnij troszkę tym hiszpańskim piaskiem na forum. Może pokryje wszystkie złe emocje. :-) Powodzenia. :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-06-03 10:21
nie ma co komentować bo J23 ups j11nie zasługuje
Powiem tylko że dziś jest
Dzień Savoir-Vivre
a tej "pani" przydało się powtórzyć naukę od przedszkola

Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-06-05 13:24

> Mieli rację że odeszli z forum a są i tacy co już odeszli na zawsze :-(


Ella na pewno nie odeszli z forum z powodu pomyłkowego usunięcia przez Admina. Wtedy takich wpisów reklamowych jak obecnie jeszcze nie było.

Ja też przestałem się udzielać na forum i to z powodu braku reakcji adminów.
Narzekacie na to a jak się już zdarzyło też macie pretensje?
Oczywiście rozumiem Twoją stratę tych wpisów które przez lata  tu zamieszczałaś, ale nie sadzę aby to było złośliwie zrobione.
I gdy usunięcie spowodowała znikniecie wszystkich Twoich wpisów to bardzo serdeczni Ci współczuję. Napisz do nich czy możliwe jest przywrócenie Twoich wpisów?
A że  to wina admina  to powinna się poczuwać do obowiązku aby naprawić wszelkimi sposobami swój błąd.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-09 21:50
No i co dalej z Twoim powrotem?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2017-06-10 19:43
Witaj
Pytasz co z moim powrotem?
A no nic tu po mnie. Poddałam się jak tchórz. Włożyłam w te sanatoria i nie tylko, które osobiście sprawdzałam. Pochłaniało to dużo cennego czasu zamiast zwiedzać czy opalać się na plażach. Bez sensu pisać dyrdymały i być wywalanym z nie wiadomych powodów. Od chyba 2-3 lat byłam już tu tylko wtedy gdy ktoś potrzebował porady. Pisałam tylko na tematy mi osobiście znane. Nie szkoda mi starych postów bo teraz już nikt z nich by nie skorzystał. Zmieniły się nazwy ośrodków, komunikacja jak i ceny czy też dbanie o pacjenta. Weszliśmy w gorsze czasy. Każdy z nas ma komputer, a w nim wujka Google i tam znajdzie to co potrzebuje jak i ja to robię dla siebie. To tyle co mam do powiedzenia.
Czy odejdę, wyrejestruję się ??? Nie, oczywiście, że nie, tyle, że już nie włożę swojej pracy tak jak dawniej. Jak masz czas, chęć to poszukaj forum "Turystyka dla ON" Nie ma mnie już tam od ix lat. Za dużo czasu pochłaniało. Odeszłam sama by znaleźć czas dla siebie.
I jeszcze jedno:
Inni odeszli z własnej woli. Z paroma osobiście się spotkałam. Był ktoś ON, kto prawdopodobnie spogląda na nas już z góry. Szkoda bo był naprawdę dobrym człowiekiem. Spotkaliśmy się w realnym świecie. Odszedł bo taki był jego czas.
Pozdrawiam tych co zostali Ella
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-10 20:49
Witam Cię. :-) Mimo wszystko zaglądaj tu częściej. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-06-10 20:57

> Czy odejdę, wyrejestruję się ??? Nie, oczywiście, że nie, tyle, że już nie włożę swojej pracy tak jak dawniej.


To cieszy :-) A przychodź dla rozrywki nie do pracy , bo faktycznie "wujek google" znajdzie wszystko ale gorzej z wyborem co czytać i jakim informacjom zaufać.
Potwierdzam ,ze takie aktywne forumowanie  zabiera czas który można wykorzystać dla swojej przyjemności.
A ja pozdrawiam tych co zaglądają i wracam do meczu
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-06-10 21:05
To drugiego gola chyba nie przegapiłeś. :-)
Nadrzędny Autor Sonka Dodany 2017-06-11 10:39

>Czy odejdę<


Ellu, nie odchodź! Potrzebne są tutaj Dobre Duszki, a Ty do nich należysz. Rozumiem Twoje rozżalenie, ale możesz swoją obecnością, słowem dalej być użyteczna, pomocna.
Po prostu, bądź! Nie miałyśmy okazji tutaj "rozmawiać", ale Twoja serdeczność i życzliwość dla innych zawsze była w Twoich wypowiedziach, miło się czytało.

Pozdrawiam Cię!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Moje pytanie ??? (15095 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill