www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Błąd w orzeczeniu (1684 - wyświetleń)
- Autor Lusia1211 Dodany 2017-06-22 11:27
Po kontroli u lekarza w Elblągu dostałam orzeczenie, z którego wynikało, że mam niepełnosprawność częściową (tak jak wcześniej) i orzeczenie zostało wystawione na okres 3 lat. Następnie dostałam wezwanie do Gdańska, ponieważ tamtejszą komisja nie zgadzała się z opinią lekarza wystawiającego orzeczenie. Na miejscu zostałam zbadana i poinformowano mnie, że w rejestrze mam przyznaną niepełnosprawność całkowitą. Nic nie pomogło tłumaczenie, że w moich dokumentach widnieje wyraźnie niepełnosprawność częściowa. Procedura przekwalifikowania już ruszyła, odpowiedziano mi tylko "to nie nasza sprawa". Czy mogę coś z tym zrobić, wyjaśnić to w jakiś sposób? Jak to jest możliwe, że ktoś popełnił taki błąd? Przez to muszę czekać na wezwanie do psychologa i kursy, których nie chciałam.
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2017-06-22 17:11
A co to jest -niepełnosprawność całkowita i -niepełnosprawność częściowa? Na jakiej komisji stawałaś? ZUS, czy orzekania o niepełnosprawności?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Błąd w orzeczeniu (1684 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill