www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca w internecie. naprawde działa! sprawdzone! (5735 - wyświetleń)
- Autor razor49 Dodany 2007-08-21 22:59
Witam!
Podaje tutaj adres do mojej strony z linkami (nie bede pisał tutaj tego wszystkiego).
Naprawde sie opłaca. co prawda w klikaniu w tych mailach to trzeba siedzieć jakieś 15 min dziennie. Ale jest tam też podany Eurobarre. to jest prgram dzięki któremu możesz zarobić bez czytania reklam (szeczegóły na stronie).
PS: ja miesiącznie zarobiłem max 4tys. ale bylem pologowany na tylu stronach z mailami że nie chciało mi sie już klikać:). ale jak znalazłem eurobarre to 1tys przeciętnie zarabiam na miesiąc!
Nadrzędny Autor ausia Dodany 2007-08-29 14:09
cześć.prosiłabym abyś napisał więcej o tej pracyponiewaz próbowałam na stronie Eurobarre ale nic konkretnego nie dowiedziałam się.Chciałabym wiedzieć dokładnie na czym polega,co konkretnie trzeba robić czy wymagane są jakieś kwaliikacje.Jakbyś mógł podać adres twojej strony byłabym wdzięczna.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor x04 Dodany 2007-10-17 18:01
Witam
Jeśli mozna to ja również byłbym zainteresowany szczegółami. Będzie mi bardzo miło za informację gdzie wejść i co robić?
Pozdrtawiam
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2007-10-18 11:20
Taka  praca to wciskanie kitu nic więcej .. !!!!!!!!!!!!
Dajcie sobie ludkowie z tym spokój
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2007-10-19 10:53
Godunow! Jestem za!
Nadrzędny Autor puniek Dodany 2007-10-19 11:25
byłem na tej stronie,nie bardzo rozumiem o co tam chodzi.Z tego co wyczytałem to rozdają pieniądze za darmo,a w to nie bardzo chce mi się wierzyć.Dlatego należy chyba podchodzić do tego z lekkim dystansem.
Nadrzędny Autor Lazur Dodany 2007-11-10 12:30
ehh te wszystkie firmy oferujace prace na czytaniu maili i klikaniu w reklamy to badziewie !!! owszem zgadza sie placa ale np za 1 maila jest 0,05 grosza :-))  a max 2 grosze.
Minimalna wyplata w firmie (na konto) musi przekroczyc 30-50 zł. Nasuwa sie pytanie ile musze przeczytac maili i klikac na reklamy zeby firma wyplacila pieniadze :-))

Osobiscie przerabialem juz to 2 lata temu , dostalem pieniadze po 3 miesiacach, kosmiczna sume cale 50 zł a odbieralem wszystkie maile i klikalem w banery reklamowe :-))

W ten sposob naprawdezarabiaja ludzie ktorzy sa zalozycielami serwisu a nie osoby odbierajace maile, bo dostac 50 zł po 90 dniach , gdzie dziennie spedzalem 4 godziny na tych reklamach to porazka zyciowa :-))

co do Eurobare to smiech na sali :-)))

Ludzie pomyslcie troche to nie boli i nie kosztuje nie ma pieniedzy za nic :-)) a Tym bardziej 4 tys na miesiac heheh :-))) za odbieranie reklam :-)))

Ostrzegam jeszcze przed kolejna sciema polegajaca na wysylaniu 5 zł :-)))

pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca w internecie. naprawde działa! sprawdzone! (5735 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill