www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożegnanie (Strona 2) (79966 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 14:23
Dziwnie nie mogę się doczekać na odpowiedź w sprawie Waszej publicnzej interpretacji zacytowanych zwrotów do userów przez W z K.
Jednak nalegam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 14:47
Napisz na pw, to Ci na forum odpowiedzą. Tam nikt nie czyta co piszesz na forum oprócz moda, który nie ma w tym interesu żeby admina powiadomić.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 15:04 Zmieniony 2017-07-07 15:06
Lidian, z moich doświadczeń wiem, że ani moderator ani administrator nie mają dostępu do prywatnych wiadomości użytkowników forum, ponieważ nie mają ich haseł, a zatem musieliby zmienić hasła by wejść do skrzynek użytkowników forum...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 15:06
Chodziło mi o to, że napisałam na pw do admina, a odpowiedź dostałam na forum. Wydaje mi się, że powinna być też na pw.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 15:26
To też nie fer ze strony admina, odpowiedź powinna być tam gdzie pytanie zostało napisane, jeśli na prw to na prw a jeśli na forum to na forum... Ja przynajmniej tak robię jako administrator na stronach/forach/grupach...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 15:33
Bo Ty szanujesz swoich forumowiczów.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 15:40
:-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:32
To czemu się skarżą, p. Norbi?
Z jakiego powodu wielokrotnie naruszała pani regulamin obrażając forumowicza "62norbi03" (wcześniej o innych nickach)? 
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 20:42 Zmieniony 2017-07-07 20:50
Proszę dać spokój Lidian, ponieważ dawno pogodziliśmy się... Nie chcę wracać do przeszłości... "Styknie" tego!!!
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2017-07-07 20:54
Jednak p. zachowanie łamie wszelkie normy tak tutaj, jak na p. forum, na forum p. gminy i FB. A to co p. chce należy zgłosić do mamusi.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:27

>napisałam na pw do admina, a odpowiedź dostałam na forum.<


Miała p. coś do ukrycia?
Nadrzędny Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:24
Tu nie chodzi o ukrwanie czegokolwiek, ale o szacunek i respektowanie prywatnej koresponencji.
Jeśli chcesz zabłysnąć to zacznij pisac mądrze, a nie bredzić jak najęty/a
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-07 15:42
Żmijo ty moja ;-) ...Czy to jest obraźliwe ? Najgorsze w tym wszystkim jest to że mamy cenzorów . A to my powinniśmy nimi być i sami sobie cenzurę wystawiać . Nie mylić z cenzurką ;-);-);-). . Jesteśmy odpowiedzialni i Żmijo ty moja administratorze tego wnętrza daj nam samym meblować go . Daj nam samym decydować o tym . Nawet, jeżeli przesadzimy w ocenach tutaj piszących to bedzie naszą oceną . Żmijo ty moja ;-);-);-);-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 15:51
To nie administrator tylko nowy moderator zadziałał. A swoją drogą otrzymałam dwa powiadomienia o usunięciu mojego wpisu, ale jednego nie mogę znaleźć. Może mi się przywidziało.)))))
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:33
Na tym forum nie ma Moderatora, proszę nie tworzyć teorii spiskowych.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 20:53
Skąd taka wiedza?
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 20:55
Z inteligencji :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-07 21:30
Czasami zawodzi. :-))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 15:58
Gadzino ty moja, :-) amalianie, widzę, że chcesz tego samego, co było przed „cenzurką". Czyli tak źle, a tak nie dobrze, więc jak, tak czy siak??? :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2017-07-07 16:03
jestem za kontrolą ale .....osobistą ;-);-);-) . Hej.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-07 16:08
To wg mnie masz to czego chcesz, a h o j... :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-07 15:59

>Żmijo ty moja ;-) ...Czy to jest obraźliwe ?/ <


Moim zdaniem nie obraźliwe a zabawne/żartobliwe. :-)
Lecz Lidian nazywając inną użytkowniczkę "żmiją" zrobiła to w formie obelgi. Łamiąc regulamin. Jednak wydaje mi się, że już dosyć słów w tej sprawie zostało napisanych.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-07 16:10
WzK. Znów mnie obrażasz. Udowodnij, że tak kogoś nazwałam. Jak nazwać kogoś takiego jak ty? Jest na to słowo? Doczepiłeś się mnie jak rzep psiego ogona. Możesz znów spowodować usunięcie mojego wpisu (tym razem tego), ale to nie zmieni tego kim jesteś. Myślisz, że się wyślizgasz od odpowiedzialności? Ja się nie będę mścić, to życie ci odpłaci prędzej czy później twoją niegodziwość.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2017-07-07 18:36
Dowody są potrzebne w sądzie. Nadal p. obraża innego uczestnika forum. Proszę zrozumieć to forum, nie życie realne, nie warto tak się ekscytować.
Nadrzędny - Autor Gollum-bis Dodany 2017-07-07 20:26
To co jest upubliczniane i pisane publicznie równeż podlega prawu karnemu.

Art. 216. Znieważanie osoby

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2017-07-07 21:32
Jeeeny.. facet... wkleić z sieci każdy może :-(
Nie licz na bzdety wyczytane w sieci :-( typu:

>§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego<


jak ty mnie kusisz ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-10 16:29
Szanowny adminie  jeżeli uznałeś mój post powiedziany ogólnie, a nie do konkretnej osoby za wykroczenie przeciw regulaminowi ( i nie raczyłeś mi tego udowodnić cytując dokładnie ), to proszę mi powiedzieć czy nazwanie konkretnego forumowicza durniem nie jest większym wykroczeniem. Dlaczego te posty nadal "wiszą" na forum.

Przesyłam ten post również na pw żeby nie było, że admin nie czytał.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 17:23

>  mój post powiedziany ogólnie, a nie do konkretnej osoby za wykroczenie przeciw regulaminowi


Nie tłumacz się jak dziecko.
Był skierowany do konkretnej osoby - lecz nie mijałaś się z prawdą i  przypisywałaś konkretnej osobie cechy takiego gada.
Ale nie zgodził bym się w tym przypadku z interpretacją Admina - lecz ja bardzo tolerancyjny jestem i nie muszę kierować się regulaminem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2017-07-10 17:27
To nie jest tłumaczenie się. To chodzi o równe traktowanie wszystkich forumowiczów. Nie widzisz tego to Twoja sprawa.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-10 17:31
akurat nie moja ;-) w tym przypadku to Tobie "ukradli krowę" jak kradli innym to Ty tego nie widziałaś
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2017-07-10 17:39
Zapomniałam. Jesteś najmądrzejszy i nietykalny.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2017-07-06 16:39

>Piłeś coś procentowego dzisiaj? Bo wszak sobota i to by też wiele tłumaczyło. :-))))<
>Ciebie to "okradziono' z książek i możliwości edukacji.<


Gollum!! Hmmm..... Zacytowałeś dwie moje wypowiedzi.
Proszę zwróć uwagę, że obydwie są żartobliwe i nikogo nie obrażają.
Pierwsza wypowiedź jest oznaczona bardzo solidnym uśmiechem, a druga słowo okradziono ma w cudzysłowie, która to czynność zresztą nie obraża poszkodowanego.
Mnie też kiedyś okradziono ( całkiem realnie) i się zdenerwowałem ale nie obraziłem.........
Gollum,- wydaje mi się, że po prostu jesteś przewrażliwiony i przestałeś właściwie reagować na żarty........
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-06 17:00 Zmieniony 2017-07-06 17:15
Czytając poprzedzające wypowiedzi do których odnoszą się zacytowane - to nie są żadne żartobliwe słowa.
Poza tym wszystkie trzy cytaty są twojego autorstwa, jeden do sovieta, drugi do mnie i trzeci do rogala -niekoniecznie w tej kolejności co napisałem.

Poza tym znowu próbujesz wywrócić kota ogonem.
Najpierw obrażasz, a potem nieby żartobliwie.
To bardzo ciekawa teoria.

A to doskonały przykład twojej "żartobliwości"

Piszesz "żartobliwie do sovieta"

>Ciebie to "okradziono' z książek i możliwości edukacji.<


i na koniec cytujesz (z dwoma błędami) M. Konopnicką:

>"Pójdź dziecię! Ja cię uczyć każę"<


Ja zwracając ci uwagę na twoje błedy (murzyn został właściwie napisany małą literą, oraz cytat z błdami)
Odpisujesz:

Gollum,- próbujesz szukać zwady a trafiasz "kulą w płot".
...

>Zatem spokojnie możesz usiąść w jednej ławce z Sovietem...........Tam pasujesz....<


czyli co -kontynuacja żartu?

Tłumaczenie w skrócie:
Soviet doucz się bo jesteś głupi, a ja powinienem usiąść z nim w ławce - no przecież nie po to, aby go uczyć.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2017-07-06 17:07
Wzk,to co dla ciebie jest żartem dla kogoś innego jest przytykiem lub obrazą.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2017-07-06 16:53
Witaj,
zgadzam się z Tobą, że kłamcy i prowokatorzy specjalizują się bezkarnie w "kulturalnym obrażaniu" a ci, którzy mówią prawdę i otwarcie piszą jak jest są karani za "brak doświadczenia w dyskusji z idiotami" (cytat z Nachbara).
Kiedyś dostałem na priv post, w którym autor (nadal aktywny) zaglądał na "ich" forum i ocenił je jako "idylla i wzajemne lizanie dupy".
Nie dziw się więc, że podgryzać i prowokować do kłótni wchodzą tutaj na zasadzie - po co śmiecić u siebie.
Zwróć uwagę na ten post WzK:

>Czy jeszcze komuś zależy na Tym forum?  W z K  2017-07-04 16:23
> domyślam się że także są opłacani jak adminowie... <
>Hmmm.... Norbi,- za te grosze bym nie robił :-)))))))))


Ciekawe o jakich groszach (srebrnikach) napisał WzK? Skąd wie ile płacą za moderowanie? Ja nie wiem, bo mnie to nie interesuje!

Gollum, analizując Twoje posty mogę powiedzieć, że dużo rad udzieliłeś w problemach komputerowych. Szkoda by było, żeby ktoś taki zniknął z forum.
Ja już od dawna nie piszę na otwartym forum ale "jestem winien" wielu potrzebującym rad związanych z ZUS-em i sądami.
Traktuję to jako "spłatę" za cenne rady usera, który już nie pisze tutaj ale pomógł mi On w bardzo trudnej sprawie - prywatny kontakt pozostał.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2017-07-06 17:05
Dzięki Tadek :-)
No cóż, ci którzy będą potrzebowali pomocy będą zdani na łaskę serwisów lub google, moje porady są wprawdzie w internecie, nie podam nick'a bo nie chcę, aby mi smrodu narobili i tam gdzie się udzielam :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 18:26
Tadeusz, zapomniałeś o jednym :-)
Pozostanie na forum inny, lepszy informatyk - jola.
Podważyla sporo moich postów w temacie informatycznym, nawet ostatnio w dyskusji o IP.
Według tegoż nadwornego informatyka wszyscy usługodawcy dający zmienne IP są nie godni uwagi, a jedyny rozsądny wybór to Vectra :D
Nie chce mi się szukac innych śmiesznych wypocin, ale jednak forum nie pozostanie bez pomocy :-)
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2017-07-06 18:45

>Pozostanie na forum inny, lepszy informatyk - jola.


Tak się składa, że jestem wolny od jej wypocin - zablokowana.
Nie wiem co pisała o Vectrze ale ja mam od nastu lat tą kablówkę i średnio co 3-4 tygodnie mam inne IP. Ale nie wiem jakie to ma znaczenie. Ty zapewne wiesz lepiej. :-)

Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-06 19:19
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 19:34 Zmieniony 2017-07-06 19:46
[usunięte]
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-07-06 20:02
Doszłam do 3 linku i co ma z tego wynikać? Musisz się ze mnie wyleczyć i tego ci szczerze życzę :-)
Nie szarp WzK, bo i z innymi żartobliwie i bez złości gadałam, np. z Rogallem, Nachbarem, Nobim, Ellą, Amalianem, Iotą, a nawt z Lidką :-)

Nie nadużywaj słowa "EMPATIA" bo nie rozumiesz jego znaczenia - niestety :-(

"Kompleksy" widać jak ktoś w nieskończoność truje o tym samym i nie może się pogodzić z odrzuceniem tak jak Ty :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 20:08
Ja do Gollum'a nie mam nic, zawsze był pomocny w sprawach informatyki, a że używa "mocnych słów", no cóż taki ma charakter, mi to w ogóle nie przeszkadza...
Gollum, 3-maj się i nie daj się, jestem z Tobą...
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2017-07-06 20:10

>Ja do Gollum'a nie mam nic<


A do mnie masz coś?!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 20:19
Dzięki.
Ja tu nie mam się co dawać czy nie - nie napisałem teogo wątku aby się bronić. Nie upadłem tak nisko jak inne jole.
Teraz już wiem dlaczego nazwali ją jolnięta, a ja ją broniłem - qrwa, już wtedy miałem widać poważniejsze problemy ze wzrokiem niż mi sie wydawało :D

Napisałem bo mi się nie podoba "dobra zmiana", nowy sposób interpretacji postów - wybiórczy.
Pozdrawiam i to ja Tobie mówię trzymaj się bo to Ty tutaj pozostajesz :-)
Nie zazdroszczę Ci - samotny rycerz w walce z DEINTEGRACJĄ :-)

A tu właśnie jeden z jadowidych przykładów.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 20:36
Nie jestem już samotnym rycerzem, wbrew pozorom, wystarczy wejść na grupę facebooka
ISPON - Interaktywna Społeczność Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych. klik
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 20:39
Nie mam konta na facebook'u

Chodziło mi o tutejszą walkę z wiatrakami - te są jadowite :-)

Ale dobrze, że są tacy jak Ty, którzy nie boją się mówić głośno o tym co jest złe w pseudointegracji.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 20:52 Zmieniony 2017-07-06 20:54
Tutejsze forum, to kropelka we wszystkich wodach świata... Też byłem sceptyczny w sprawie facebooka, teraz gdy znam jego możliwości stał się moim głównym narzędziem... I co najważniejsze, odzyskałem wszystkie dawniej utracone kontakty...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2017-07-06 21:08
do tego facebook jest idealnym narzędziem - to prawda.
Haha, ale ją ruszyła ta krowa :D
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-06 21:14
hihihi :-) :-) :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-07-06 19:48
NIE CYTUJ NACHBARA, BO GO SYSTEMATYCZNIE OBRAŻAŁEŚ! NIE MASZ WŁAsNYCH PRZEMYŚLEŃ? TO ZAMILCZ!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pożegnanie (Strona 2) (79966 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill