www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego jeszcze odwiedzam forum? (Strona 3) (66152 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-22 13:46
I po to tu wchodzisz? To ja Cię z kolei podziwiam. Jak tam spacerek? W planie? :-) :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-22 15:55
Odpowiem tu Norbiemu na jego temat  6-pytań. aby tam nie zaśmiecać ważnego tematu

> No, to jest prawdziwa integracja a nie we dwójkę, gra we czwórkę wzajemne potyczki o to kto jest mądrzejszy, sprytniejszy... bo ma kilka nicków i podszywa się pod inne osoby a w dodatku robi to tak nieudolnie, że wystarczą nie raz dwa zdania i każdy wie kto zmienił nicka...


I własnie o to chodzi Norbi nie warto tu na razie niczego ważnego dla ON poruszać.
Bo dla kogo dla J11.? która występuje pod wieloma nicka (oczywiście zarzucając to innym) zanieczyści każdy poważniejszy temat. Wystarczy przeczytać jej wpisy , niczym się nie różnią od tych Rea-bobrowych , które kiedyś wyprowadzały Cię z równowagi ,że nie mogłeś kontynuować nawet jednego poważnego tematu bez wyzwisk i kłótni.
Dzisiaj gdy Tych miejsc jest więcej to z takimi tematami należy działać tam.Tam gdzie nikt ukrywający się za bezimiennym nic nie znaczącym nickiem wchodzi tylko po to aby dokuczyć innym. Wykorzystać "naiwność" i uzyskać jakieś skrywane rzeczy na pw. i skierować podejrzenia na innych aby wywołać dalszą eskalację agresji. ( tu przypomnę TadeuszowiP jego bezpodstawne oskarżenia innych gdy przeczytał wpis podpisany  buduj)
Tak samo ja byłem oskarżany o "wyrzucanie" innych z forum tylko dlatego aby tematy typu rozrywka wydzielić w osobnym dziale by było miejsce na normalniejsze rozmowy. Ale wtedy Administracja skończyła na obiecankach.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-22 17:07
Admini z tego forum albo są niedouczeni w pełnieniu funkcji, albo specjalnie działają na niekorzyść użytkowników tego forum. Stąd między innymi te moje knowania, że organizacja która jest właścicielem tego (moim zdaniem) dezintegrowanego forum zmienić raczyła nazwę z Integracja na De-integracja...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2017-07-22 19:17 Zmieniony 2017-07-22 19:21
Szczególnie do adm_1 adm_2
cyt:
Dlaczego jeszcze odwiedzam forum?
Czasem tu czytam i dlatego jeszcze jestem.
Mnie jak śmiecia wywalono za rzekome linki itp. zaś niejaki Wielokropek wstawia linki i jest ok. Co niektórzy piszą w obcym języku i też jest ok. Najciekawsze jest to, że pyskówka trwa nadal zaś admin przymyka na to oko. Czy to sprawiedliwe. Nie kabluję, ale dziwię się i to mocno takiemu podejściu.

Kto tu jest kto to już zagadka na całego.

Pamiętam kiedy się tu zarejestrowałam pierwszy raz. Było miło i ciepło z poradami, wierszami oraz pomocą. Powoli wcześniej zarejestrowani forumowicze odchodzili, a mnie padł serwer. Po naprawie musiałam wszystko od początku zaczynać. Nowy e mail, ale nick pozostał taki sam by każdy wiedział, że ja to ja. Tak stało się chyba jeszcze dwa razy i żaden admin nie miał pretensji. Teraz na forum  kłótnie, w rządzie też. Ludzie stali się sobie wrogami. DLACZEGO???
Kochani życie jest zbyt krótkie by tracić czas na pyskówki.....
Mam nadzieję że za to motto nie wylecę:

W życiu NIE CHODZI O TO ABY BYĆ IDEALNYM, ale o to aby być SZCZĘŚLIWYM mimo przeciwności losu.

Pozdrawim wszystkich
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-22 19:59
Może Admini Ci odpowiedzą Choć w to wątpię

Ale napisałaś tu

> Czasem tu czytam i dlatego jeszcze jestem.
> Mnie jak śmiecia wywalono za rzekome linki itp. zaś niejaki Wielokropek wstawia linki i jest ok. > Co niektórzy piszą w obcym języku i też jest ok. Najciekawsze jest to, że pyskówka trwa nadal ? zaś admin przymyka na to oko. Czy to sprawiedliwe. Nie kabluję, ale dziwię się i to mocno takiemu podejściu.


Wspomagasz się złym przykładem, gdybyś na chwilę chociaż go wzrokiem przeczytała zauważyła byś ,że link który zamieściłem jest do strony głównej niepełnosprawni.pl aby każdy mógł się z nim zaznajomić i ewentualnie zgodzić się ze mną lub nie.

Ella, a ja się dziwię  Tobie: jesteś, piszesz- wszyscy wiedzą że Ty to TY a właściwie ,że Ella to Ella.
Gdybyś nie opisała tu przypadku usunięcia - nikt z obecnie piszących nie zauważyłby tego.
Wyjaśnij gdzie tu jest jakaś niesprawiedliwość?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2017-07-23 19:37
Pisz sam do siebie.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2017-07-23 20:07
Tak jak Ty teraz napisałaś do siebie ? Czasami też tak robię. Ale wolę pisać do innych :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2017-07-23 21:35

> Ale wolę pisać do innych


Bo rozmowa ze sobą nakręca poziom inteligencji tak wysoko, że jest się potem niezrozumiałym dla innych?  ;-) ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-23 21:58 Zmieniony 2017-07-23 22:03

>Bo rozmowa ze sobą nakręca poziom inteligencji tak wysoko, że jest się potem niezrozumiałym dla innych? > ;-) ;-)


hehehe... dobre...
W-zetko - ja chciałbym wiedzieć, jakie masz zdanie w sprawie sześciu pytań... Klinij tu
Obserwuję tu piszących i dochodzę do wniosku, że te sześć pytań... Klinij tu są dla nich za bardzo skomplikowane, i to jest przyczyna, że wolą nie odpowiadać bądź rozwinąć do rangi merytorycznej dyskusji... Jeśli autorzy tego wątku czują się inteligencją i nie chcą dopuścić do jej unicestwienia, to moim zdaniem powinni poruszać bardziej złożone tematy, przecież to forum jest w tym celu stworzone...
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-23 23:30 Zmieniony 2017-07-23 23:37

> Obserwuję tu piszących i dochodzę do wniosku, że te sześć pytań... Klinij tu są dla nich za bardzo skomplikowane, i to jest przyczyna, że wolą nie odpowiadać bądź rozwinąć do rangi merytorycznej dyskusji...


Norbi skoro obserwujesz to powinieneś zauważyć ,że już tu nikt nie pisze (mogę podejrzewać że dostali bana za swe niecne uczynki) została tylko J11. z kropką (która mam nadzieje też dostanie zakaz mimo kolejnego nicka).
Gdybyśmy nie zaczęli tu pisać gościnie to nic by tu nie zostało, tylko zgliszcza. Przykro mi to pisać ale ostrzegałem ,że tak to się skończy. Wszyscy "aktywni" kiedyś pojawiają się tylko gdy robi się jakaś zadyma, rzucanie oskarżeń, wyzwisk to ich kręciło. Gdy Administracja zabrała się za banowanie tych którzy obrażali innych wycofali się (albo dostali zakazy )bo to już nie było ich ukochane błoto.
Takie poważniejsze tematy które zaczynamy teraz poruszać ich nie kręcą. Nie twierdzę że my zawsze tylko poważnie: potrafimy też z siebie żartować nawet wbić szpileczkę ale bez chamskich odzywek i obrażania rozmówcy.
Zastanawiasz się po co to piszę? Bo tak należy, złamałem nawet swoją zasadę nie ujawniania korespondencji  pw na forum(zrobiłem to raz, ale były to tylko wyzwiska które ukazały prawdziwą twarz kłamcy i wszyscy którym na tym miejscu jeszcze zależy powinny tak zrobić. Zapewne wiesz ,że nawet jedno zgniłe jabłko nie wyrzucone w porę potrafi zniszczyć cały zbiór) Trzeba to wszystko opisać i ujawnić, bo krecie roboty które na pw krążyły a może nadal krążą rozwaliły to miejsce.
Musisz poczekać trochę na normalność tego miejsca. Czy to nastąpi tego nie wiem. Może zaczną wracać Ci którzy wcześniej wycofali się z czynnego udziału ze względu na ciągłe osobiste wycieczki. Może pojawią się nowe osoby na co liczę i rozpoczną nowy rozdział tego miejsca oczywiście gdy Administracja będzie nadal czujna i rozważna i zacznie udzielać odpowiedzi na kierowane do CI pytania i traktować poważnie ON i wszystkich których taka tematyka interesuje.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-03-03 19:05
Przypomniałem sobie ten artykuł na stronie niepełnosprawni .
Dziwne ale dyskusja trwała tam tylko ok. trzy dni.
To poniżej to jest zdanie z komentarza Lary

>  Czasami jedna osoba potrafi tak zniszczyć atmosferę, człowieka, ludzi, że odchodzisz z forum.


Tu prawie tak się trzy razy stało. Podejrzewam ,ze gdybyśmy nie mieli odskoczni na drugim forum to tu też już byśmy nie wrócili. Czyli czas i pora była zbawienna ;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2018-03-05 09:21
Mówisz o tym forum gdzie jest li i tylko kółko wzajemnej adoracji.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-03-05 10:41
Możesz to tak nazwać, jeśli to definicja ludzi nie kłócących się i o podobnym spojrzeniu na świat. Jednak nie musi być to nudne, bo trwa od 2014. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2018-03-05 11:08
Tylko powszechna zgoda niewiele wnosi:)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2018-03-05 12:47

>Tylko powszechna zgoda niewiele wnosi:) <


W tym zdaniu bardzo się mylisz........Bo przecież, chyba sam nie uważasz aby zastąpienie "powszechnej zgody" permanentną kłótnią było konstruktywne i pożądane ??
Stare, mądre przysłowie pszczół mówi "zgoda buduje, niezgoda rujnuje". Rogal,- Chcesz być mądrzejszy od pszczół?? No coś Ty ?? :-)))))))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2018-03-05 13:27
Oj tam, od razu od ściany do ściany.
Gdy wszyscy mają to samo zdanie wtedy wieje nudą.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2018-03-05 12:58

>podobnym spojrzeniu na świat <


W-zetko, spojrzenie na świat i jego budowę nie musi być podobne. Ważne jest aby spojrzenie każdego było uszanowane, wtedy łatwiej o budowanie zgody.
Co z tego, że pracowite pszczółki harują od świtu do zmroku, przyjdzie taki Miś Uszatek i wypije cały miód, bo lubi:-)

Oby tego miodku było jak najwięcej tu, czego życzę wszystkim odwiedzającym Forum.
Pozdrawiam też:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-03-05 17:09
Też się z tym zgadzam.
Sonka. Wpadłaś, nie wypadaj, 'popracuj'.:-) Zobacz, jak Kropek się stara. Powinien dostać stanowisko naczelnego Trutnia w dbaniu o ruch na forum. :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2018-03-05 22:18

>stanowisko naczelnego<


Każdy by chciał wysokie stanowiska:-)
"Znając" Kropka nie wiem czy zechciałby te fotele w swoich komnatach usytuować :-)
Robotny jest, fakt! :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-03-05 23:03

> nie wiem czy zechciałby te fotele w swoich komnatach usytuować


Noooo... w innym wątku raczej o kanapkach myślał. :-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-03-06 09:04 Zmieniony 2018-03-06 09:17

> forum gdzie jest li i tylko kółko wzajemnej adoracji.


Przeniosłem wpis  w odpowiedzi  do  innego wątku
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dlaczego jeszcze odwiedzam forum? (Strona 3) (66152 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill