www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwolanie od teriminu-okresu orzeczenia? (1312 - wyświetleń)
Autor malinka1987 Dodany 2017-07-17 13:01
Witam.
W czerwcu byłam na komisji orzekającej o niepełnosprawności i dostałam stopień lekki niepełnosprawności na rok. Czy ja mogę się odwołać od tego terminu? Rok temu złamałam rękę w łokciu, miałam 2 operacje, rehabilitacja ciągnęła się przez 4 miesiące. W sumie rok leczenia. W międzyczasie doszły dodatkowe schorzenia opisane na wniosku, które wymagają dalszego leczenia lecz już nie w tym szpitalu, w którym byłam dwukrotnie operowana ponieważ lekarze nie podejmują się dalszego leczenia. Wiem ze mogłabym za rok ponownie stawac na komisji tylko ze lekarz który mnie operował uznał leczenie za zakończone bo według niego nic już nie da się zrobić w kwestii przykurczu ( co wiąże się z krótsza ręką) i nie będzie miał kto mi wypisać opinii lekarskiej. lekarz orzecznik na komisji nie dal mi dojść do głosu, nie interesowało go ze zanika rotacja nadgarstka, ze przykurcz nie pozwala na normalne funkcjonowanie, dla niego ważne było to ze potrafię podnieść rękę do góry, a to ze nic w niej utrzymać nie mogę bo wszystko z niej wypada, drętwieją palce, nie mogę dźwigać jest kwestia nieistotna. Lekarz prowadzący zalecił konsultacje w innym mieście, gdzie terminy są tak odlegle ze na pewno do końca terminu  tego orzeczenia nie dostane diagnozy. Czy ktoś z Państwa nie zgadzał się i odwoływał od terminu przyznanego orzeczenia?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwolanie od teriminu-okresu orzeczenia? (1312 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill