www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Płatny staż, szkolenia dla osób 18-29 lat woj. śląskie. (1160 - wyświetleń)
Autor mojastrefawpływu Dodany 2017-07-26 08:20
Jeśli:
* Masz 18-29 r. ż.
* Nie pracujesz
* Nie uczysz się w trybie stacjonarnym ( może być zaocznie)
* posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
* Mieszkasz na terenie woj. śląskiego

To ten projekt jest właśnie dla Ciebie !

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Moja Strefa Wpływu"

Twoje korzyści to :

* 3 -miesięczny PŁATNY STAŻ 1800 zł brutto /m-c = 1404 zł netto poszukiwany indywidualnie z uczestnikiem – to Ty decydujesz gdzie chcesz odbyć staż!

* Darmowe uczestnictwo w szkoleniu – DO WYBORU : * obsługa kas fiskalnych * obsługa wózków widłowych * pracownik HR * pracownik biurowy * e-marketing i wiele innych – zgłoś się do nas - wspólnie wybierzemy szkolenie, które spełni Twoje oczekiwania!

* Darmowe doradztwo zawodowe i ustalenie indywidualnej ścieżki dalszego rozwoju, Pośrednictwo pracy
* Darmowe uczestnictwo w kursach umiejętności interpersonalnych
* Dla chętnych darmowa nauka języka obcego w małych 6-osobowych grupach (j. angielski, niemiecki, francuski)
* Zwrot kosztów dojazdu do miejsca szkoleń i staży

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie uznawany  na rynku pracy certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności

i każdy odbywa 3 miesięczny płatny staż

Serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne !

Szczegółowe informacje:

http://senserozwoj.pl/projekty-efs/nasze-projekty/moja-strefa-wplywu-katowice/

Projekt „MOJA STREFA WPŁYWU: program aktywizacji osób młodych na śląskim rynku pracy” realizowanym w ramach Priorytetu I „Osoby młode na rynku pracy”, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Płatny staż, szkolenia dla osób 18-29 lat woj. śląskie. (1160 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill