www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów (733 - wyświetleń)
- Autor karszat Dodany 2017-08-25 21:43
Szanowni Państwo,

Jestem doktorantką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Przygotowuję rozprawę doktorską dotyczącą funkcjonowania opiekunów osób nieformalnych. W swojej pracy pragnę szczególną uwagę poświęcić osobom sprawującym opiekę nad bliskimi/krewnymi z chorobami przewlekłymi oraz różnego rodzaju niepełnosprawnością (ruchową, sensoryczną, intelektualną).
Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o udział w anonimowym badaniu, prowadzonym wyłącznie w celach naukowych. Jest ono przeznaczone dla pełnoletnich osób, które opiekują się osobami bliskimi czy swoimi krewnymi.

Poniżej zamieszczam link to ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehMYQT9igb7s6KvSHjWrSOafeMJDKov5X_q5OrpjZ1b1ZhEg/viewform?usp=sf_link

Osoby chętne zapraszam do kontaktu: karszat@gmail.com

Z wyrazami szacunku
Karolina Szatkowska
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2017-08-26 09:09
Proszę o zweryfikowanie ankiety. W pytaniu "źródła wsparcia'' , nie ma opcji ''brak''. Pytanie "Aktywność zawodowa" brak opcji "żadne z powyższych". W pytaniu "Czy opiekun mieszka z podopiecznym?" jest tylko odpowiedź "nie".Miałam szczere chęci, ale niestety nie da się rzetelnie wypełnić tej ankiety.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów (733 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill