www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ciechocinek- sanatorium MSWiA Orion (8391 - wyświetleń)
- Autor legrad Dodany 2007-08-24 13:51
Proszę o opinie.Mam termin 13.09-03.10.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2007-08-30 14:34
Legrad odpisałam w temacie kawiarenka i opinie o sanatoriach.Nie odpowiedziałeś.Podałam Ci stronki Ciechocinka.Nie byłam tam w sanatorium ale miasteczko zwiedziłam(byłam wowczas w Aleksandrowie Kujawskim).Miasteczko mi się podobało.Sądzę że bez strachu można tam jechać.Obejrzyj te stronki co podałam,a sam dojdziesz do wniosku,że spokojnie można jechać.Mam nadzieję,że po powrocie podzielisz się swoimi wrażeniami.To już zostało Ci tylko 2 tygodnie do wyjazdu.Życzę Ci miłych wrażeń i super fajnych atrakcji i odpoczynku.
Cieplutko pozdrawiam.Ella
Nadrzędny Autor Grazyna Laszczak Dodany 2007-09-24 17:55
witam,otrzymałam z pcpr dotacje na turnus reh., lecz brak osrodków dla tetraplegików ,nie miałam opiekuna i odesłałam forse
Nadrzędny - Autor Grazyna Laszczak Dodany 2007-09-11 17:50
nie wiem gdzie wyjechac na turnus rehab. bez opiekuna
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-09-11 18:12
A skąd jesteś??? Podaj tylko województwo i gdzie byś chciała pojechać? I czy jeździsz na wózku czy chodzisz o kulach czy sama? Toważne by coś podpowiedzieć Ci.
pozdrawiam Ella
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ciechocinek- sanatorium MSWiA Orion (8391 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill