www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zaczynam się bać tego co będzie później gdy czytam: (Strona 2) (27733 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-07 20:46

>  Jeżdżę autem do kliniki , to nie jest rehabilitacja , tylko leczenie, ale nie wiem czy to teraz biorą pod uwagę. Mam I grupę.


A dlaczego Ci którzy jeżdżą autem mają sobie prawo odliczyć 2200 złotych a ci którzy nie mają auta nie mogą, bo np jeżdżą autobusami?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2018-02-07 21:54
Nie wiem jakie ulgi mają Ci co nie posiadają samochodów. Nie interesowałam się tym, bo nie miałam takiej potrzeby.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2018-02-08 12:09
Generalnie FB to narzędzie pokazujące jakimi ludzie, w swej masie, są idiotami. Ekshibicjonizm emocjonalny i targowisko próżności. Ja mam tam konto pod zmyślonym nazwiskiem - potrzebne do pracy i żeby wiedzieć co się dzieje na osiedlu plus kłótnie polityczne:) Musiałbym zdurnieć żeby wstawiać zdjęcia swoje czy moich dzieci. No ale wtedy dostałbym lajki i komentarze jakie śliczne dzieci i bez kitu ludzi to jara, że ktoś im tak napisze. Dramat.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-02-08 12:36
:-) Pochwaliłeś się tym kontem u nas :-)
Ja nie jestem aż takim przeciwnikiem FB bo czasami jest to jedyna możliwość zobaczenia zdjęć rodziny gdy ona jest wiele kilometrów dalej..Mamy swoje prywatne forum rodzinne gdzie można bez obaw umieścić fotki rodziny.
Zdjęć nie wstawiam wcale oprócz bardzo małego profilowego.A zdjęć innych też nie komentuje. Przeglądam tylko jakie ciekawe tematy znaleźli w necie ;-) np. zdjęcie ulicy z czasów dzieciństwa.
Według mnie to nie narzędzie ale sidła. Bo jak nazwać propozycje osób które niby znam, tylko dlatego ,że zna je mój kolega?
FB To jeden wielki szpieg. Który bardzo wiele może o nas opowiedzieć innym ;-) ale też my możemy poznać innych.
Mój znajomy gdy mu założyłem konto, to się go przestraszył i chciał skasować ale ja nie wiem jak
A on stawia z netem dopiero pierwsze kroki. Pojawiła mu się cała rodzina a on z niektórymi nie ma ochoty mieć kontaktu ale oni mogą zobaczyć z kim ma znajomość. Pojawili się też koledzy z którymi pracował czterdzieści lat temu. Nie mieli do tej pory żadnego kontaktu a on nie ma ochoty poznawać ich na nowo.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-07 19:38

> A ja tam nie mam nic przeciwko szpiegowaniu przez ZUS. 


A ja wolałbym aby ZUS zajmował sie tym do czego jest. W końcu to my płacimy na pensje tych urzędników. Niech najpierw sprawdzą własne szeregi pod względem uczciwości i nie tylko.
Nadrzędny - Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-02-07 20:00
Nie tylko na pensje tych urzędników bo na renty tych oszustów również.
To do niech właśnie należy kontorlowanie czy wypłacane środki są przyznane słusznie czy też nie więc jak najbardziej działania te są prawidłowe.
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-02-07 20:41
Ciekawe ilu ludzi zatrudnia Zus aby siedzieli na FB by sprawdzali wszystkich rencistów  :-) a może robią to gratis znaczy w godzinach pracy zamiast przerwy na kawę?
Nadrzędny Autor G-o-l-l-u-m Dodany 2018-02-07 21:04
Bez przesady - to nie jest tak, że są ludzie do sprawdzania FB.
Dostają często zgłoszenia od "życzliwych" i wówczas sprawdzają.
Przecież nie byliby w stanie ogarnąć wszystkich ludzi.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-02-14 14:14
jutro jest Dzień singli .
Czy po dzisiejszym święcie jutro będzie ich mniej?
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-04-03 17:54
Gdy czytam ,że nie można wierzyć sędziom bo zdarzają się skorumpowani, nie czytający akt sprawy, przyklepujący wyroki na życzenie. Czy każdy musi się znać na prawie by sad go nie oszukał na korzyść znajomka?
Przypomniały mi się wywody Naszego Rogala który jak pisał opierał się na danych GUS-u a wielokrotnie nie sprawdzały się jego prognozy. Tylko czy on był manipulowany czy chciał nami manipulować?  Zapewne jak poczyta swoje wcześniejsze wpisy na forum to zwija się jeszcze bardziej i już nie wygląda jak rogalik ale koło :-) czyli obwarzanek.
Albo weźmy np. notariuszy, tłumaczy przysięgłych. Utrata zaufania to nie wróży nic dobrego. A dlaczego się mówi weź dobrego adwokata to wygrasz?
Bo sąd jest jak wielka szachownica i wygrywa ten co nie popełni błędu? Bo prawda ma najmniejsze znaczenie?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2018-04-04 05:26
Wskaż jedną która się nie sprawdziła. Zresztą porównywanie prognoz ekonomicznych do wyroków sądów jest kuriozalne.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-04-04 08:59
Wiem, że kuriozalne ale skuteczne, bo wywołało Ciebie ;-))
Z prognozami ekonomicznymi jest taki kłopot ,ze nie można wskazać że się nie sprawdziła bo pisane są w taki sposób by coś zasugerować i zawsze  jakiś procent z tego się sprawdza :-)
Pamiętam z opowiadań jakimi sposobami zachęcano ludzi do wstąpienia do PZPR czy one się spełniły ?
Dzisiaj znajdziesz ludzi którzy tęsknią za tamtymi czasami i corocznymi wczasami :-) A zarzuty ,ze ktoś wykorzystał służbowy helikop[ter aby pojechać na polowanie wydają się śmieszne przy obecnych.
Ale kiedyś hasło "podam Ciebie do sadu" było bardzo skutecznym argumentem.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-04-17 22:01
Nowi podejrzani w aferze PCK

Kolejne dwie osoby dostały zarzuty w aferze z wyprowadzaniem pieniędzy z dolnośląskiego oddziału PCK. W sprawie pojawia się wątek finansowania kampanii polityków PiS, który jak informuje Gazeta Wyborcza na razie nie interesuje śledczych.

Dyrektor dolnośląskiego oddziału PCK Jerzy G. (radny PiS i do niedawna członek władz tej partii w okręgu wałbrzyskim) wraz z kilkoma współpracownikami założyli spółkę, poprzez którą handlowali odzieżą zbieraną do kontenerów z logo Czerwonego Krzyża. W ten sposób mieli uszczuplić wpływy tej instytucji nawet o 1,1 mln zł.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2018-04-30 21:43
"Uwaga na żmije! Właśnie trwa ich okres lęgowy. Politolog Marek Migalski zamieścił na Twitterze zdjęcie napotkanej żmii zygzakowatej. "Przed chwilą. Sto metrów od domu" komentuje."
"W zeszłym tygodniu internautka Katarzyna Gryga ostrzegła w sieci przed jadowitymi żmijami. - Nie dajcie sobie wcisnąć, że w Warszawie nie ma żmij - napisała. Po raz pierwszy o żmijach pisała już dwa lata temu, gdy jej pies został ukąszony."


A to oznacza, że chronione się za bardzo rozmnożyły. Powraca pytanie, czy wtrącanie się człowieka w przyrodę zawsze jest słuszne.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-05-01 10:10
Co tam Warszawa. Najgroźniejsze są żmije forumowe :-)
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2021-04-26 18:39
Jak się poczyta Nasze wcześniejsze wpisy, to widać w nich beztroskę mimo, że poruszaliśmy ważne tematy.
Czy zawsze człowiek mówi - kiedyś było przyjemniej?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zaczynam się bać tego co będzie później gdy czytam: (Strona 2) (27733 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill