www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Refundacja kosztów środków pomocniczych w postaci... (2556 - wyświetleń)
Autor mszewczy Dodany 2007-08-30 19:21
...sprzętu nagrywającego rozmowy telefoniczne, jak i rozmów prowadzonych bezpośrednio.

Jest to poważne zapytanie, osoby, która ma uszkodzoną pamięć krótkoterminową, jak i jest leczona z osobowości ofiary prowokującej (kozioł ofiarny). Psychoterapia pewnie pomoże wyznaczać granice, ale organiczne uszkodzenia pamięci pozostanie a wraz z nim, brak pewności siebie.

  Dopiero w  ramach nasilonej promocji szpiegowania, zauważyłem, że specjalistyczny sprzęt uchroniłby moją osobę od obecnych problemów. Z ofiary, stałbym się oskarżycielem w sprawach karnych, o wyłudzenie przez ubezpieczyciela oraz mobbing w miejscu pracy. Również w szeregu innych wypadkach, wykryłbym psychomanipulacje, na którą jestem podatny, ponieważ nie mogę mieć zaufania do własnej pamięci. Dysfunkcja ta jest jakoś odkrywana i następnie perfidnie wykorzystywana. W ten sposób ze specjalisty zarabiającego 10 tys. zł (http://miniurl.pl/mszewczy), stałem się dłużnikiem z 50 tyś. długu,  klientem O.P.S. zmuszonym do przekwalifikowania się. Przy okazji, przypadkiem dowiedziałem się, iż jestem inwalidą (z mentalnością naszych polityków, płacił spokojnie po 4 tys miesięcznie podatku dochodowego i pewnie od swojej dysfunkcji nigdy się bym nie dowiedział).

  W związku z tym uprzejmie proszę o przystępną (PFRON odpowiedź przerasta moją inteligencje) poradę czy, do kogo i jak mogę wystąpić o tak specyficzny środek pomocniczy dla inwalidy ?

  Dodam, że założyłem firmę i wystąpiłem do UP o jednorazowe środki na działalność gospodarczą. Praktycznie 100% maksymalnej kwoty mam rozplanowane i w budżecie brak miejsca na 1 tys zł związany z urządzeniami szpiegowskimi.

Planuje zakupić poniższe :
1. http://euro-soft.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=152
2. http://podsluch.pl/nagrywanie_rozm/ms_10.htm
3. http://stratos.pl/strony/49360.htm
4. tani używany cyfrowy dyktafon MP3 do podłączenia w linie telefoniczną
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Refundacja kosztów środków pomocniczych w postaci... (2556 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill