www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Bezpłatne szkolenia,warsztaty dla rodziców dzieci z autyzmem (881 - wyświetleń)
- Autor Fundacja KROK PO KROKU Dodany 2018-03-25 23:46
KROK PO KROKU – Fundacja na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i Ich Rodzin
zaprasza RODZICÓW i OPIEKUNÓW dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu z terenu Dzielnicy Ursynów w Warszawie, do udziału w BEZPŁATNYM projekcie szkoleniowo-warsztatowo-konsultacyjnym finansowanym ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Projekt pn „Szkolenia, warsztaty, konsultacje dla rodzin dzieci z autyzmem z Ursynowa – Program KROK PO KROKU”  oferuje dla każdego uczestnika projektu cykl bezpłatnych szkoleń (20 godzin dydaktycznych), warsztatów (12 godzin dydaktycznych) i konsultacji dom/placówka edukacyjna (3 godziny dydaktyczne).
Projekt ma na celu przygotowanie rodziców i opiekunów dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu do zapewnienia właściwej opieki nad dzieckiem, poprawy umiejętności komunikacyjnych, społecznych i poznawczych dziecka oraz realizacji permanentnej domowej terapii.
Poprzez indywidualne konsultacje prowadzone przez specjalistów w warunkach domowych oraz  w przedszkolach/szkołach, pomożemy w doborze spersonalizowanych metod terapii i tworzeniu przyjaznego dziecku otoczenia oraz eliminacji przeszkód i trudności.
Programy szkoleniowo/warsztatowe są opracowane i prowadzone przez najlepszych specjalistów
z dziedziny terapii behawioralnej: dr Monikę Suchowierską-Stephany, Certyfikowany Analityk Zachowania, ekspert w zakresie terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu metodą Stosowanej Analizy Zachowania oraz szkoleniowców i konsultantów KROK PO KROKU – Fundacji na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i Ich Rodzin. Metoda Stosowanej Analizy Zachowania (zwana również behawioralną lub ABA) jest zalecana przez wiele światowych organizacji jako główny sposób oddziaływania dla dzieci z autyzmem.

Szkolenia i warsztaty realizowane będą w salach szkoleniowych Parafii Błogosławionego Edmunda
Bojanowskiego – parafia rzymskokatolicka w Warszawie, ul. Kokosowa 12, 02-797 Warszawa.

Szczegółowe informacje, regulamin i formularze zgłoszeniowe są dostępne na www.fundacja.krokpokroku.org
Wszelkie pytania prosimy kierować:
e-mail: biuro@krokpokroku.org
tel.: 22 885 12 48                                      

Projekt finansuje Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-12 11:58
Super.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Bezpłatne szkolenia,warsztaty dla rodziców dzieci z autyzmem (881 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill