www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Specjany fotel do pracy przy komputerze. (2807 - wyświetleń)
- Autor Jaśminowa Dodany 2018-04-05 15:15
Witam. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym. Jest ono bezterminowe. Niepełnosprawność narządu ruch, neuroligiczna i moczowo-plciowa. Pracuje w państwowej firmie gdzie zgłosilam ten fakt. W grudniu 2016 roku mialam badania medycyny pracy gdzie tylko przepisano mi okulary. Od tego czasu sporo zmieniło się w temacie mojego kręgosłupa. Ból podczas pracy przy komputerze bardzo się nasilił. Staje się bardzo uciążliwy. Badania wazne są do grudnia 2019r. Napisalam podanie do kadr o ponowne skierowanie do lekarza medycyny pracy. Odmówiono mi. Czy mają do tego prawo? Czy mogę coś zrobić aby zakupiono dla mnie specjalny fotel do pracy?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2018-04-07 18:39

> Czy mogę coś zrobić aby zakupiono dla mnie specjalny fotel do pracy?


Ponieważ specjaliści Centrum Integracji raczej nie odpowiadają na pytania w tym dziale (obecnie odpowiedzi udzielają zwykle użytkownicy, wedle swojej wiedzy), a to jest dosyć specjalistyczne pytanie prawne, proponuję zadanie go tutaj: https://forumprawne.org/
Nadrzędny Autor Jaśminowa Dodany 2018-04-09 11:21
Dziękuję za podpowiedź.
Nadrzędny Autor MarekAdach Dodany 2018-05-31 15:56
a jaki fotel najlepiej mieć? jakie modele są  dobre jeśli chodzi o zdrowie? spodobało mi sie kilka modeli w meblujdom.pl np barton halmar, wygląda profesjonalnie i jakoś przykuł moją uwagę, zastanawiam się nad wyborem czegoś dobrego i solidnego. Na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Specjany fotel do pracy przy komputerze. (2807 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill