www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / DOGOTERAPIA - ankieta skierowana do rodziców (563 - wyświetleń)
- Autor Pielęgniarka Dodany 2018-04-18 11:29
Szanowni Państwo jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, kierunek Pielęgniarstwo. Uprzejmie zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest pozyskanie informacji do pracy magisterskiej. Celem badań jest analiza wpływu dogoterapii na rozwój dzieci przez określenie postępów w wybranych sferach rozwoju dziecka uzyskanych dzięki zajęciom z udziałem psa. Ankieta jest anonimowa i zostanie wyłącznie użyta do wyżej wymienionego celu. Ankieta jest skierowana do rodziców dzieci niepełnosprawnych, które uczęszczają na zajęcia z udziałem psa. Kwestionariusz zawiera 24 pytania jednokrotnego wyboru. Z góry dziękuję współpracę i poświęcony czas :-) Aby wypełnić ankietę proszę kliknąć w poniższy link:
https://www.webankieta.pl/ankieta/333611/ankieta-dotyczaca-udzialu-dogoterapii-w-rozwoju-dzieci-niepelnosprawnych.html
Nadrzędny Autor kamilek32a Dodany 2018-04-20 07:43
Tak naprawdę to bardzo mało osób wypełnia ta ankietę teraz

_____________________________
https://www.aasapolska.pl/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / DOGOTERAPIA - ankieta skierowana do rodziców (563 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill