www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Operator wózka widłowego – praca w Gliwicach. (467 - wyświetleń)
Autor OBPON1 Dodany 2018-05-17 13:04
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością.
Dołącz do nas – wyślij swoje CV.

Dla naszego Klienta poszukujemy : osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Operator wózka widłowego – praca stacjonarna w Gliwicach.

Podstawowe obowiązki:

- przywóz i wywóz półproduktów oraz gotowych materiałów,
- odkładanie i zdejmowanie z regałów półproduktów i gotowych materiałów,
- prace pomocniczo – porządkowe na liniach produkcyjnych,

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
- praca na podobnym stanowisku, liniach produkcyjnych,
- uprawnienia UDT na wózki widłowe,
- umiejętność i chęć pracy w grupie,
- przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ,
- komunikatywność,
- odporność na stres,
- punktualność,

Oferujemy: 
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- praca w systemie dwuzmianowym,
- bezpłatny pakiet medyczny przy umowie o pracę,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU,
- wynagrodzenie 2100 – 2770 brutto przy umowie o pracę, od 14-17zł/1h brutto przy umowie zlecenie,
- atrakcyjny system premiowy.

Aplikacje zawierające CV i orzeczenie o niepełnosprawności należy przesyłać na adres mailowy praca(at)obpon.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca(at)obpon.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Operator wózka widłowego – praca w Gliwicach. (467 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill