www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Niepełnosprawność umysłowa (2975 - wyświetleń)
- Autor Marlenita Dodany 2018-06-17 14:38
https://ksiazki.wp.pl/kilka-slow-o-milosci-6260507439478401a . Polecam do przeczytania. Jestem pełna podziwu dla heroicznego poświęcenia bohaterki, ale i współczuję, że tak wiele cierpień przeżywa. Tym bardziej, że nie jest to za przyczyną ani jej winy ani tym bardziej jej córki. Co gorsza bulwersuje mnie większość komentarzy, w których widać niestety, zupełny brak zrozumienia tematu. Szczęście dla dziewczyny, że ma kochającą, nie poddającą się matkę, bo inaczej prawdopodobne, że skończyłaby albo w więzieniu albo na cmentarzu
Nadrzędny - Autor miamalic Dodany 2019-04-15 12:14
Mam do was ogromną prośbę, u mojego dziecka została zdiagnozowana niepełnosprawność umysłowa! Jestem w szoku i nie bardzo wiem co dalej? Czytałam, że warto powtórzyć test i spróbować innej metody aby mieć pewność w czym tak naprawdę jest problem. Mimo wszystko czuje się z tym problemem zupełnie sama, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej ale wszędzie same ogólniki albo jakieś medyczne terminy... Gdzie znaleźć jakieś przydatne konkrety?
Nadrzędny Autor kmielczarek Dodany 2019-04-15 12:36
Nie jesteś sama. Pamiętaj, że są fundacje, organizację. które pomagają w budowaniu i nietraceniu więzi rodzinych... Bo o tym się mało mówi ale rodzina cierpi cała w chorobie takiego maluszka
Nadrzędny Autor lukkarw Dodany 2019-04-15 12:39
Na początek poczytaj sobie trochę materiałów o chorobie, ale nie daj się przysypać informacjami i żalami! Sprawdź sobie https://stopbarierom.pl/
Zapisz się do grup wsparcia w swoim mieście, podołączaj do grup na Facebooku etc.Jak to mówią - razem naprawdę raźniej
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-21 12:51
Zapytaj lekarzy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Niepełnosprawność umysłowa (2975 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill