www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pracownik dozoru - praca stacjonarna Łódź, Warszawa (1624 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2018-07-11 12:39
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych http://WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością.
Dołącz do nas – wyślij swoje CV.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko :

Pracownik dozoru – praca stacjonarna w następujących lokalizacjach:
Łódź , Warszawa.

Podstawowe obowiązki:

•         praca na portierni w systemie zmianowym (12h, 16h, 24h),
•         wykonywanie obchodów,
•         kodowanie alarmów,
•         prowadzenie ewidencji wjeżdżających samochodów na obiekt,
•         wydawanie kluczy.

Wymagania:

•        chęci do pracy,
•        niekaralność – potwierdzona oświadczeniem,
•        sumienność,
•        kultura osobista.

Oferujemy:

•         umowę o pracę,
•         wynagrodzenie 2100 brutto,
•         dodatek za pracę w godzinach nocnych,
•         dodatki z zakładowego funduszu rehabilitacji np. zwrot kosztów za zakup lekarstw.

DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:
pracownik@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Nadrzędny - Autor OBPON1 Dodany 2018-10-02 21:14
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE. ZAPRASZAMY NA STRONĘ BY ŚLEDZIĆ BIEŻĄCE OFERTY PRACY https://www.obpon.pl/category/24/show.html
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-10-03 12:26
To taka reklama? Jest ogłoszenie i za chwilę, że "NIEAKTUALNE".
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2018-10-11 13:57
Trzy miesiące to naprawdę tylko chwila?
Czasami jest niektualne z dnia na dzień. Tak, to jest celowe podbijanie na stronę główną podforum o pracy, tylko po to żeby Google indeksowalo link (abstrahując od Obpon-bo pośrednik pracy to nie spam niezgodny z tematyką forum), to ta strona jest przepelniona spamerskimi linkami. W ogóle ktoś to moderuje?
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-10-23 18:03
Czemu atakujesz?
Nadrzędny Autor kati25 Dodany 2019-05-01 17:58
napisalam, zebys spojrzał na daty postów OBPON1, bo dla wiekszosci ludzi "chwila" trwa zdecydowanie krócej niż 3 miesiace.

dobrze, że informują o zakończonym naborze, mnóstwo pośredników nawet i o tym nie pamieta/nie chce im się aktualizować.
Nadrzędny Autor bekomo Dodany 2018-10-10 18:14
gdzei pomgę zlaeźć aktualnie w takim razei ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pracownik dozoru - praca stacjonarna Łódź, Warszawa (1624 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill