www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Odmowa przyznania renty (2323 - wyświetleń)
- Autor czorny2503 Dodany 2018-07-11 14:06
Zus odmówił renty z tytułu niezdolności ponieważ niezdolność nie powstała w okresach składowych i nieskladkowych ani nie w ciągu 18 m-cy od ustania tych okresów. Na komisji orzecznik uznał mnie jako częściowo niezdolności i jest data z 2014 r gdzie byłem w szpitalu. Cały czas mój stan zdrowia się pogarsza i w każdym dniu mógłbym stać się częściowo nie zdolny. Czy jest szansa wygrania sprawy w sądzie przez odwołanie? Mam też orzeczenia o niepełnosprawności o umiarkowanym stopniu - czy to może być jakiś dowód, że niezdolność powstała teraz? Ogólnie mam przepracowany 2 lata pracy A ostatnie orzeczenie z szpitala mam z 2014r. Proszę o pomoc.
Nadrzędny Autor Sara10 Dodany 2018-11-30 20:13
Witam. Zawsze warto walczyć.. nie poddawać się. Ja wywalczyłam syna rentę socjalną w sądzie. Fakt, trwało to prawie dwa lata ale było warto. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-17 11:14
Odwołanie .
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-01-10 08:55
trzeba się odwoływać aż do skutku
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Odmowa przyznania renty (2323 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill