www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Wyżej Szukaj
Kryteria
Słowa kluczowe Użytkownik Tablica
Min. wiek Maks. wiek Gdzie Sortowanie Kolejność
Wątek Użytkownik Dodany
Życzenia na Boże Narodzenie 2015r Staruszka123 2015-12-21 17:06
                            
             SAMYCH DOBROCI NA ŚWIĘTA WAM ŻYCZĘ I DZIELĘ SIĘ Z WAMI OPŁATKIEM..

                                     Ten opłatek wszystkich łączy,
                               tłumi spory, kłótnie kończy,
                               ten opłatek może wiele,
                               z nim życzenia płyną szczere.

                                   Wigilijna, cicha noc
                                ma w sobie niezwykłą moc,
                                dzisiaj chcą być razem wszyscy,
                                kolędować do kołyski.

                                      Do Jezusa Maleńkiego,
                                w biednej szopie zrodzonego,
                                By swą rączką błogosławił,
                                zmartwień wszystkich nas pozbawił.
Aktualności Staruszka123 2015-11-28 11:00
NIENAWIŚĆ NIENAWIŚĆ I JESZCZE RAZ NIENAWIŚĆ PONOWNIE PRZEMAWIA PRZEZ TADEUSZAP. SMUTNE TO BARDZO ŻE WCIĄŻ ZIEJE JADEM.
DLACZEGO NIE ZAMIEŚCISZ TAKICH KOMENTARZY , KTÓRYCH JEST WIĘKSZOŚĆ?

>~Świadomy


28 listopada 2015 o 10:46

Pani Profesor ma 100% racji. Paszoł won z pisową indoktrynacją. Partia katoczubów. Bliżej nam teraz do ruskich, niż do liberalnych potęg gospodarczych zachodu. To państwo powinien szlag jasny trafić razem z tymi wszystkim świrami narodowcami od z PiSu, Kukiza, Korwina itp. ugrupowań. Do głosowania poszły niewykształcone prostaki, a cały naród cierpi za ich ksenofobiczne, średniowieczne poglądy. Ludzie o innych poglądach pozostali bez reprezentacji w sejmie bez żadnej lewicy. Co z tego, że jest .Nowoczesna, skoro nie ma nawet możliwości zawiązania koalicji, która zablokuje PiS?! Chcecie mieć tu Ukrainę czy Koreę Północną to sobie miejście. Katonarodowdy i inne fanatyczne oszołomy. Kiedyś wam te święte obrazki pospadają ze ścian i zrozumiecie czym jest wolność i prywatność. Ale będzie już za późno.<
Aktualności Staruszka123 2015-11-14 14:47
ROGALIKU JA NIE KWESTIONUJĘ PRAWDZIWOŚCI CZY NIE TAMTYCH SŁÓW.
TYLKO TA UDERZAJĄCA SŁUŻALCZOŚĆ WOBEC J KACZYŃSKIEGO JEST NICZYM SŁUŻALCZOŚĆ TOADIEGO Z "GUMISIÓW". PAMIĘTASZ TO ?

DLA PRZYPOMNIENIA 3 CYTATY Z TOADIEFGO

>Moje książątko, szefunio."<
>Tołdi do księciunia: byłem prymusem w klasie lizusów..:D<
>Wasza muzykalność,


Wasza żarłoczność,
Wasza brutalność.<
Aktualności Staruszka123 2015-11-14 14:13

>Więc o czyjej nienawiści tu mowa? <


O TWOJEJ TADEUSZU, O TWOJEJ. NAWET DZISIEJSZEGO TAK TRAGICZNEGO DNIA NIE POTRAFISZ USZANOWAĆ TYLKO MUSISZ ATAKOWAĆ I WYLEWAĆ NIENAWIŚĆ. OPANUJ SIĘ , PO CO ESKALUJESZ ZŁO ? WYLUZUJ JUŻ.
Aktualności Staruszka123 2015-11-14 13:03
TADEUSZ AŻ KIPISZ CHOROBLIWĄ NIENAWIŚCIĄ. WSZYSCY TO WIDZĄ JAK WCIĄŻ ZACZEPIASZ INNYCH. STOSUJESZ DODATKOWO W TYM CELU KILKU NICKÓW I TO TY STAŁEŚ SIĘ PREKURSOREM TAKIEGO ZACHOWANIA NA TYM FORUM. PRZEZ CIEBIE TO FORUM STACZA SIĘ NA DNO.
Aktualności Staruszka123 2015-11-14 09:21
TO CO SIĘ STAŁO WE FRANCJI JEST OKRUTNE I PRZERAŻAJĄCE. ALE NIE MOŻNA MYLIĆ LUB MIESZAĆ POJĘCIA. NAPISAŁAŚ O WSTYDZIE I MASZ RACJĘ BO ZACYTOWANE SŁOWA DUDY SĄ BARDZO WSTYDLIWE. TERAZ CI WSTYD? TRZEBA BYŁO PRZED WRZUCENIEM GŁOSU DO URNY SIĘ ZASTANOWIĆ A NIE TERAZ SIĘ WSTYDZIĆ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH 123.
Aktualności Staruszka123 2015-11-14 08:40
ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE. CZY MY MAMY PREZYDENTA CZY LIZUSA ? ANI WAŁĘSA, KWAŚNIEWSKI CZY KOMOROWSKI NIE POZWOLIŁBY SOBIE NA TAKĄ HAŃBĘ. PRZECZYTAJCIE Z UWAGĄ I ZROZUMIENIEM TEN CYTAT Z PRZEMÓWIENIA A DUDY.

>Ale przede wszystkim chcę pogratulować i złożyć wyrazy szacunku i podziwu panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi PIS. Panie premierze, każdy, kto zajmuje się polityką i obserwuje scenę polityczną z uwagą, nie ma wątpliwości co do jednego: z całą pewnością jest pan wielkim politykiem, wielkim strategiem, ale dodam jeszcze jedno: z całą pewnością jest pan wielkim człowiekiem. Jest pan wielkim strategiem, bo podjął pan ogromne ryzyko, gdy ostatecznie razem z władzami PiS zdecydował pan, że będę kandydatem na prezydenta. (…)


Potem podjął pan kolejne ryzyko, wystawiając na kandydata na premiera panią prezes, dziś premier Beatę Szydło. To było ryzyko polityczne, trzeba wielkiej odwagi i determinacji, by czegoś takiego dokonać. Trzeba być wizjonerem. Ale jest druga strona tego medalu - wszyscy wiedzą, że to pan jest liderem PiS. Trzeba być wielkim człowiekiem i patriotą, absolutnie przekonanym dla realizacji swojej idei budowy silnej Polski, którą ma PiS, żeby mimo oczywistych własnych ambicji, oddać pałeczkę władzy w ręce ludzi, z którymi do tej pory pan blisko współpracował. Jestem dla pana pełen podziwu.<

MOGŁABYM UŻYĆ SŁOWA O LIZANIU WIADOMO CZEGO ALE ŻEBY NIE BYŁO. 

Aktualności Staruszka123 2015-09-08 13:42
[usunięte]
Poradnik Staruszka123 2015-09-01 05:52
A CO MNIE BUDZISZ PO NOCY ?
kawiarenka w kawiarence Staruszka123 2015-08-28 14:46
HE HE HE

>Wydaje mi się, że te "nowe" nicki kobietki, prawdy, asie itd. to 2 nicki, które nie mogą z boleć, że to forum jeszcze działa i ludzie tutaj się rozumieją (raz lepiej raz gorzej).<


JAKOŚ NIE ZNALAZŁAM SIĘ W TYM GRONIE. WIDAĆ MNIE LUBISZ, DZIĘKUJĘ  :-). A TAK NA POWAŻNIE TO NAJWIĘKSZA MĄCICIELKA I AROGANTKA SKÓRĘ BARANKA PRZYWDZIAŁA. HE HE HE CO JESZCZE WYMYŚLISZ ? DO ZOBACZYSKA LUDKOWIE ! WASZA JAK ZAWSZE POWABNA S123.
Poradnik Staruszka123 2015-08-17 20:53
[usunięte]
czy mogę się starać o stopień niepełnosprawności Staruszka123 2015-07-04 19:02

>Skąd przekonanie, że calledonia "ma szanse"?<


BO KAŻDY MA SZANSĘ I TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ PODŁYM CZŁOWIEKIEM ABY KOMUKOLWIEK SZANSĘ ODBIERAĆ. JESTEŚ ŁAJZA I TYLE SKORO TAK PISZESZ.
czy mogę się starać o stopień niepełnosprawności Staruszka123 2015-07-04 18:59
[usunięte]
Cisza przedwyborcza. Staruszka123 2015-05-22 08:39
ALEŻ POULO- NIKTO CZYLI NOWE WCIELENIE TADEUSZAP. DUDA IDENTYCZNIE WCIĄŻ ZMIENIA MASKI TAK JAK TY. ŻENUA
Cisza przedwyborcza. Staruszka123 2015-05-22 08:00
DUDA JAK ZWYKLE LAWIROWAŁ. NIE ODPOWIADAŁ NA PYTANIA TYLKO CIĄGŁE UCIECZKI. DLATEGO PRZEGRAŁ A MIAŁ SZANSĘ.
Nieopłacalne korzyści Staruszka123 2015-05-17 11:09
[usunięte]
Cisza przedwyborcza. Staruszka123 2015-05-13 14:51
[usunięte]
Cisza przedwyborcza. Staruszka123 2015-05-13 13:18
[usunięte]
Wpływ Kościoła Katolickiego na życie wszystkich obywateli. Staruszka123 2015-05-09 08:39
[usunięte]
POGODA Staruszka123 2015-05-08 10:13
PO CO BZDURY PISZESZ JEST BRZYDKO BO TY TU JESTEŚ :-(

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill