www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Almar Okna (35 - wyświetleń)
Autor Boliedo Dodany 2024-09-11 17:29
Ostatnio miałem przyjemność kooperować z firmą Almar Okna Żary przy montażu okien w moim domu i muszę przyznać, że jestem bardzo usatysfakcjonowany z ich usług. Przede wszystkim zwróciło moją uwagę profesjonalne podejście do odbiorcy. Pracownicy firmy wykazali się dużą wiedzą, chętnie odpowiadali na me zapytania a także doradzali, jakie rozwiązania będą właściwe w moim przypadku. Sam montaż przebiegł wyjątkowo sprawnie oraz terminowo. Ekipa montażowa była rzetelna, dbali o szczegóły oraz zostawili porządek po zakończeniu prac, co uważam za duży plus. Okna, które zostały mi sprzedane, są wysokiej jakości – świetnie izolują ciepło oraz hałas, a na dodatek estetycznie się prezentują. Ogólnie rzecz biorąc https://www.almarokna.pl/ polecam każdemu, kto poszukuje rzetelnej firmy trudniącej się nie wyłącznie montażem okien, ale też rolet i bram garażowych.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Almar Okna (35 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill