www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Życie Niepełnosprwnych (4261 - wyświetleń)
- Autor michaska1988 Dodany 2010-12-15 13:02 Zmieniony 2010-12-15 13:04
Witam jestem studentką fizjoterapii i piszę pracę licencjacką na temat stylu życia osób niepełnosprawnych. Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź na każde z pytań gdyż ankieta jest mi niezbędna do napisania tejże pracy. z góry dziękuję każdemu kto zainteresuje się moją ankietą :-)

http://www.ankietka.pl/ankieta/50947/styl-zycia-osob-niepelnosprawnych.html
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-12-15 15:12
Jeśli treść tych pytań - a co za tym idzie odpowiedzi na nie - cokolwiek pozwoli wywnioskować na temat akurat stylu życia ON to gratuluję...
Czemu tak mało inwencji w tych tematach ciągle? Ja rozumiem, że to tylko formalność, ale są pewne granice ogólności...
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-16 01:06
I tu się z tobą zgodzę... Trzeba byłoby wprowadzić restrykcje prawne wobec tych architektów, którzy projektują do nadal buble budowlane, jak i właścicieli obiektów użytku publicznego za niedostosowywanie starszych obiektów w czasie remontów a także władz lokalnych za nie dopilnowanie, za zaprojektowanie i za nie przystosowanie tych obiektów do potrzeb niepełnosprawnej społeczności... Za takie coś ktoś musiałby albo stracić uprawnienia architekta i na nowo zdawać, albo stracić stanowisko... Do puki tego nie będzie, to nadal będą powstawały buble budowlane... Takie restrykcyjne sprawy są stosowane we wszystkich krajach UE,  tylko nie w Polsce...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Życie Niepełnosprwnych (4261 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill