www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / mieszkanie (4778 - wyświetleń)
- Autor neta0805 Dodany 2011-01-30 11:23
Witam
Nie wiecie czy sa jakies fundacje lub organizacje od ktorych osoby niepelnosprawne moglyby pozyczyc pieniadze na mieszkanie Oboje z mezem mamy renty socjalne i pracujemy ale wiadomo ile mozna dorobic do renty Kredytow bankowych sie boimy  bo raty sa ogromne Jesli cos wiecie to piszcie z gory dziekuje
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-01-30 20:34
W tym roku oprocentowanie kredytów wzrosło znacznie. Warto się zastanowić. Wklejam tu forum o tej tematyce: Z postów można wiele się dowiedzieć. http://www.money.pl/forum/temat,14,2123146,2123146,15,0,renta;socjalna.html
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2011-01-30 21:17
No niestety - ale komu (jakiej organizacji) opłacałoby się pożyczać komukolwiek pieniadze bez odsetek...? Jaki to byłby biznes?
Niepełnosprawni pożyczkobiorcy to tacy sami klienci jak sprawni, i to zreszta jest ok, według mnie. Wierzyciel zawsze oczekuje zwrotu kasy i nie musi go za bardzo interesować, skad ja weźmiecie (postawcie się w jego sytuacji).

Przemyślcie sprawę TBS-u, wychodzi nieco taniej, choć też już nie tak, jak kiedyś.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-01-30 22:07 Zmieniony 2011-01-30 22:10
bluengel Co do spłaty odsetek masz rację.
Akurat tylko co miałam z tym do czynienia. Cieszę się że spłaciłam w zeszłym roku w grudniu bo w tym miałabym kolosalne odsetki. Banki niestety, ale mają swoje wymagania, a tkz inne grupy pożyczkodawcy zdzierają skórkę która nie warta wyprawki. Są jeszcze Lichwiarze.
To prawda najtańsze są TBS y , lub odkupienie starego mieszkania wymagającego remontu. Wiem co odpiszesz. Że na remont pójdzie drugie tyle. Ok o ile to się robi bez głowy i wszystko przez majstrów niezbyt uczciwych.

Dziś zmykam życzę miłej nocki :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / mieszkanie (4778 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill