www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam:) (3168 - wyświetleń)
- Autor dodi Dodany 2011-09-25 10:26
Nie wiem gdzie mogłabym się przywitać-wiec robię to tutaj:)
Nie jestem osoba niepełnosprawną,ale opiekujemy się z mężem Jego mama(z niedowładem,afazją).
Nie miałam nigdy bliskiego kontaktu z osobami niepełnosprawnymi,ale teraz sytuacja się zmieniła(do 1 kwietnia br) i powiem szczerze,że "uczę"się wszystkiego co Ich dotyczy.Każdą radę cenię i jako,że już trochę przebrnęłam  również służę swoimi .
Nie jest łatwo walczyć NFZ,dziwnymi przepisami i ograniczeniami-ale przecież człowiek jest silny i dla bliskich jest w stanie zrobić wiele.
Witam więc jeszcze raz i mam nadzieje,że razem będzie łatwiej:)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-09-25 10:29
witam i życze sił i wytrwałości
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-09-25 14:27
Witaj Dodi ! Nie wiem, czy mogłabym Ci jakoś pomóc. Swoimi rodzicami też opiekowaliśmy się z mężem. Było bardzo ciężko, bo oboje jesteśmy ON. Jakoś poradziliśmy, więc i Ty tez dasz radę. Na pewno będą trudne chwile, ale już takie życie jest. Trzeba wszystko przetrwać.
Życzę dużo cierpliwości i życzliwości otaczających ludzi. To jest bardzo ważne : życzliwość ludzi, których spotykasz...
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-09-25 14:41
miłość do mamy pozwoli ci wytrwać
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-09-26 16:46
No to Ci pomogli?
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-09-26 18:13
Witaj dodi. Razem zawsze raźniej :-))))
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-09-26 18:14
zgadzam się z elą :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Witam:) (3168 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill