www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Klawiatura z dużymi klawiszami (3215 - wyświetleń)
- Autor wspomagam.org Dodany 2013-09-06 08:23
Dzień dobry,

poszukuję informacji nt. klawiatur z dużymi klawiszami, większymi niż w klawiaturze standardowej. Gdyby ktoś miał informację na temat tego gdzie można takie kupić w rozsądnej cenie proszę uprzejmie o pomoc. Na razie natrafiłem jedynie na takie po 1000 zł, ale pomijając inne aspekty to zdecydowanie nie na moją kieszeń :-).
Może są inne rozwiązania w normalnej cenie?
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-09-09 10:27
A taka:
http://www.harpo.com.pl/index.php?prtlid=1098&kat_id=132&art_id=423
niestety sprzęt niestandardowy jest często produkowany w krótkich seriach i dostępny przez wyspecjalizowanych dostawców co podbija jego cenę do niebotycznych rozmiarów
Nadrzędny Autor wspomagam.org Dodany 2013-09-22 08:33 Zmieniony 2013-09-22 09:08
Dzięki już taniej, ale też swoją drogą masakra.
Jakby ktoś szukał to na Amazonie są tańsze dużo, tylko ew. sprawdzić ile wysyłka. Plus jak się kupi od amazona brytyjskiego (jak sądzę to ważne) to są darmowe wysyłki ok jakiejś tam kwoty, jak od innych sprzedawców to nie wiem, czy i za ile :-). Więcej nie piszę bo sam dopiero zgłębiam temat :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Klawiatura z dużymi klawiszami (3215 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill