www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / prasa radio telewizja (4699 - wyświetleń)
- Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 09:42
jakich stacji radiowych słuchacie jakie gazety czytacie lub programy oglądacie
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-13 09:53
MEDIA KLAMIA I ZERUJA NA SENSACJACH I NIESZCZESCIACH INNYCH.
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-13 10:00
no i co?! ale jeszcze muza leci np. w radiu
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 10:07
czasami fajna
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-05-14 07:56
MUZY TO  TY SZUKAJ NA LONIE NATURY. ZNALAZL SIE MUZYKANT
Nadrzędny Autor maclisc Dodany 2008-05-14 09:55
weź się czep tramwaja!
spadam, bo daję się prowokować, a nie lubię uczestniczyć w pyskówkach
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 10:01
media kłamią a ty wraz z nimi
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-05-13 09:58
stacja radiowa - Złote przeboje
programy w telewizji reporterskie, o zjawiskach przyrodniczych ,muzyczne , sport - to jazda figurowa na lodzie ,  ... i to różnie zależy od tego kiedy mam czas ...
film to też jak dobry to trzeba obejrzeć , a jak nie mogę to wiadomo ,ustawię nagrywanie czasowe i potem w wolnej chwili.
gazet mało ,bo wolę nacisnąć komputer i tu jest wszystko ,
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-05-13 10:35
Słucham ' Trójki ' Kiedyś jeszcze 'Jedynki',ale że jest tubą polityczną ,przestałem jej słuchać . TV ,to dzisiaj jest tylko zlepek jakiś powtórek mniej lepszych seriali ,których nie oglądam . Prawda nie płacę abonamentu,ale nie wiem dlaczego mają ludzie ten abonament placić . Pewnie tylko dlatego ,żeby tylko odprawy były na odpowiednim europejskim poziomie . Bo tylko tym dorównuje nasza telewizja,za przeproszeniem publiczna do średniej europejskiej :-( . Sorry jak kogoś obraziłem ,ale ja tak problem abonamentu i misyjności naszej TV widzę .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-13 10:37
podobne zdanie mamy
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-05-13 18:56
Czasami słucham radia zet ,gazet nie kupuję  ,tv mi gra  ,najbardziej lubię  filmy hitoryczne a jak jest kostiumowy to tylko dla mnie ,politykę też czasami oglądam (KOMISJE ŚLEDCZE ) pozatym filmy  zNICO , B.WILLISEM itp rzeczy
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2008-05-13 19:08
Oglądam różne wiadomości. Reszta - mało. Kolorowych gazet nie kupuję, bo kto z kim śpi mnie nie interesuje. Porady w stylu jak zatrzymać męża przy sobie lub ile razy można w nocy mnie również nie interesują. Ostatnio czytam dużo różnych publikacji o lefebrystach, ale to powinnam pisać w temacie religie. Zaznaczam, że to iż czytam takie rzeczy nie oznacza, iż jestem zwolenniczką lefebrystów. Zainteresowałam się tym ponieważ w moim mieście pojawiły się osoby zachęcające do przystąpienia do nich. Nawet zarzuca się Parieżowi BXVI, że trochę im folguje, a przecież JPII nałożył na nich ekskomunikę. Dlatego czytam, abym mogła się wypowiedzieć.
Oglądam niektóre programy na discowery.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / prasa radio telewizja (4699 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill