www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Potrzebny sprzęt rehabilitacyjny (2950 - wyświetleń)
Autor Katatonia Dodany 2012-01-12 22:52
Witam!

Od wakacji opiekuję się ojcem, ma 85 lat. Niestety w zeszłym roku przeszedł 3 udary, ostatni przed świętami Bożego Narodzenia. Po ostatnim pobycie w szpitalu niestety nie wstaje z łóżka. Ja sama jestem niepełnosprawna z umiarkowaną grupą, przez rok byłam przykuta do łóżka, na szczęście po ciężkiej pracy nad sobą i rehabilitacji jakoś sobie radzę. Niestety mój tato prawdopodobnie już nigdy nie będzie samodzielny. Sprzęt rehabilitacyjny jest strasznie drogi, posiadam kilka rzeczy których ja używałam, ale niestety kilka rzeczy jest niezbędnych np wałek, kliny, wózek toaletowy, woreczki na odleżyny. cewniki i worki (16), pieluchy i opatrunki jałowe, w sumie wszystko co ułatwia życie osobie niepełnosprawnej. Tato ma niestety odleżyny i przykurcze, walczę z tym jak tylko potrafię i w miarę jak mi moje własne zdrowie pozwala. Bardzo by mi ułatwiły opieką te rzeczy, jeśli ktoś ma na zbyciu to chętnie przyjmę nie odpłatnie (niestety po wypadku nie przyznano mi zasiłku, a o pracy to tylko pomarzyć mogę, a leki taty i moje kosztują... :-( ), ale darczyńcy chętnie namaluję obraz (ponoć nie straszą ;-) ).

Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Potrzebny sprzęt rehabilitacyjny (2950 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill