www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o pomoc w zebraniu wyników ankiety! (1729 - wyświetleń)
Autor marezo Dodany 2012-05-17 20:14
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Jestem studentem II roku Magisterskich studiów Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i zwracam się z do Państwa z gorąca prośba o przystąpienie do mojej Ankiety do której link zamieszam poniżej :

http://www.ankietka.pl/ankieta/87387/pr ... owego.html

Tematem mojej pracy są : Problemy społeczne, psychiczne i sposoby przystosowania się do nowych warunków życia osób po urazach kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

Zachęcam wszystkie osoby które zechciały by wypełnić ankietę i podzielić się ze mną uwagami co do niej, za co będę bardzo wdzięczny.
Starałem się zrobić to badanie bardzo, dokładnie dlatego tez ankieta jest dość obszerna jednak proszę o wszelkie komentarze które będą bezcenne przy pisaniu pracy.
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.
Marek Pasternak

Ps. Dla każdej osoby zainteresowanej efektem końcowym pracy chętnie ją prześle w formie elektronicznej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o pomoc w zebraniu wyników ankiety! (1729 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill