www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Skradziony laptop z pfron (3921 - wyświetleń)
- Autor sutek50 Dodany 2018-11-09 21:58
Witam!
Wubiegłym roku otrzymałem dofinansonie z PFRON do laptopa. laptop kosztowal 7800 z tego pfron dolozyl 4.500 reszte dolozylem sam. 3 dni temu laptop zostal mi skardziony w jednym z autobusów ztm. Oczywiscie sprawe zglosilem na policje i w tej chwili sprawa jest w toku mozliwe ze cos sie wyjasni w tej sprawie. Mam pytanie czy pfron bedzie mogl sie ubiegac o zwot dofinansowania
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-11-10 15:49
Nie.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2018-11-11 13:02

>Mam pytanie czy pfron bedzie mogl sie ubiegac o zwrot dofinansowania<


Najpierw musiałoby się zdarzyć tak, że PFRON zarządziłby kontrolę czy rzeczywiście użytkujesz ten komputer? Dopiero wtedy "wypłynęła" by sprawa kradzieży.... Jak zareagowałaby rzeczona instytucja trudno mi powiedzieć. Ale życzę tego aby Policja "namierzyła" złodzieja.....
Nadrzędny - Autor sutek50 Dodany 2019-01-14 19:41
Jak do tej pory laptop się nie znalazł i chyba niema już nadziei. A czy mógłbym w takim razie starać się ponownie o dofinansowanie w tym roku czy nie ma szans? Wiem że takie dofinansowanie dają raz na 3 lata ale jeśli była kradzież to nie z mojej winy. Co o tym myślicie?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2019-01-15 10:54

>Wiem że takie dofinansowanie dają raz na 3 lata <


U mnie raz na 5....... A i tak szanse niewielkie, bo zawsze będą osoby, które po raz pierwszy się starają.....
Nadrzędny - Autor sutek50 Dodany 2019-01-15 13:02
No rozumiem ale z drugiej strony jednak został skradziony. Zadzwonie do peronu i przedstawię sytuację jak nie to 1 stycznia 2020 kończy się już 3 rok więc poczekam. A pomoglbys mi wypełnić wniosek bo mój brat będzie się starał pierwszy raz o komputer a ja już nie pamiętam jak taki wniosek wypelnilem
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2019-01-16 17:30
Powinieneś pisać w wątku "dowcip" :-)
"...ale z drugiej strony jednak został skradziony", a mój podeptany....bo mnie wkurzył ;-)
"...1 stycznia 2020 kończy się już 3 rok więc poczekam." To poczekaj - ja już bym ci nie dała dofinansowania, ale...
Najlepsze jest to:
"...a ja już nie pamiętam jak taki wniosek wypelnilem"
Jesteś zwykły, marny cwaniaczek - delikatnie mówiąc :-(
Nadrzędny Autor sutek50 Dodany 2019-01-20 14:32
bez komentarza!!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Skradziony laptop z pfron (3921 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill