www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytanie dotyczące dofinansowania..... (1682 - wyświetleń)
- Autor nowyalestary Dodany 2007-10-11 14:26
Witam
Składam wniosek o dofinansowanie zakupu komputera... mam wstępnie wszystkie dokumenty ale mam pytanie donośnie pewnych pkt. we wniosku:

1. Kopia orzeczenia o niepełnosprawności osób mieszkających wspólnie z wnioskodawcą, w przypadku takich osób.
2. Oświadczenie o wysokości dochodów Wnioskodawcy i osób zamieszkujących wspólnie z wnioskodawcą.

Mieszkam razem z matką która ma 1 grupę inwalidzką z całkowitą niezdolnością do pracy. Czytając te pkt. nasuwa mi się pytanie czy jako iż z nią mieszkam w bloku to mam dołączyć to wszystko co w w/w punktach napisane?? Czyli jej orzeczenie i oświadczenie o dochodach.

Oświadczenie o dochodach to jest "PIT" który ZUS przysyła do domu osoby korzystającej z jego pomocy??

Jestem LAIKIEM w tych sprawach.

Proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-10-12 14:49
Jeśli przebywa Pan we wspólnym gospodarstwie z mamą, która jest osobą niepełnosprawną to należy dołączyć jej kopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności i oświadczenia o dochodach.
Zaświadczenie o dochodach można uzyskać w Urzędzie Skarbowym.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pytanie dotyczące dofinansowania..... (1682 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill