www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Passat w super cenie! (3806 - wyświetleń)
- Autor Agnieszkaka Dodany 2012-11-21 13:46
Dzień dobry,
mam do sprzedania Passata Kombi dostosowanego do prowadzenia przez osobę niepełnosprawną( ja mam paraplegię), czyli ręczny gaz- hamulec. Automatyczna skrzynia biegów. Opony letnie i zimowe. Szyberdach, autoalarm, immobilizer. Oprzyrządowanie jest nowe, jeszcze na gwarancji, choć autko ma już swoje lata ( 1994), ale jest sprawne i dla kogoś, kto pilnie potrzebuje taniego samochodu- jak znalazł. To moje pierwsze ukochane auto, kupiłam sobie nowe, więc stare oddam w dobre ręce
Cena to 4500,- Jeśli ktoś chce bez oprzyrządowania ( można je usunąć)- cena to 2500,-
Auto do odebrania od ręki, garażowane w Warszawie. Możemy negocjować cenę.
Służę szczegółami i fotkami jeśli ktoś będzie zainteresowany.

To kto chce moją białą limuzynę?

Agnieszka
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-08-12 12:12
Widzę, że mowa tutaj o samochodach.  To w  sumie mam pytanie, takie przy okazji... Co sądzicie o takich kwestiach, jak opony - gdzie najlepiej kupować tego typu rzeczy?
Ja właśnie  znalazłam firmę  https://alleopony24.pl  i tak zastanawiam się nad tym  - czy właśnie tam warto byłoby wybrać coś dla siebie?  Co możecie napisać coś na ten temat?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Passat w super cenie! (3806 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill