www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / kicia potrzebuje pomocy (6313 - wyświetleń)
- Autor MartulaG Dodany 2007-10-23 19:16
Witam wszystkich. Przyszedł mi do głowy może dziwaczny pomysł. Jestem wielka kociarą i na forum www.miau.pl pojawił się wątek skopanej, sparaliżowanej kici Tulisi. Dzis okazało się, że kicia ma przerwany rdzeń kręgowy i być może otrzyma taki specjalny wózek dla kotów. Chciała się zapytać, czy nie znalazłby sie ktoś (rozumiejący problematykę niepełnosprawności) kto chciałby dać jej dom i miłość. Kicia jest Krakowianką i tu jest link do jej wątku:

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=64863

Pomyślałam, że może wśród znajomych ma ktoś kogoś kto ma cierpliwość i serce.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-10-29 11:13
Tak,
przyszedł mi do głowy dziwaczny pomysł .
Kot kotem., ale czy Ty Droga Pani ,  zaopiekowałabyś się  nim sama , czy nie rozumiesz problematyki niepełnosprawności .
MY WSZYSCY LUDZIE CHORZY WOŁAMY O TAKĄ POMOC .
Nadrzędny - Autor MartulaG Dodany 2007-10-31 22:22
Przyszło mi do głowy sie kicia zaopiekować. Niestety z racji, że jestm z Poznania, mam 3 koty w domu i jeszcze pomagam okolicznym to troszkę nie mam mozliwości zająć się kimś tak potrzebującym. I pewnie nie rozumiem do końca problemu niepełnosprawności, bo i skąd?

Przykro mi że uraziłam Pani uczucia wstawiając post o kotku, który tez potrzebuje pomocy.

KOTY CHORE NIE WOŁAJĄ O POMOC. NIE POTRAFIĄ.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-11-05 11:13
Witam.
Bardzo trafnie , ogrom osób nie potrafi wołać o pomoc, już czasem nie ma siły, głosu , odwagi.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2007-11-05 12:22
WITAJ WERBENA
NIE WIEM KTO JEST BARDZIEJ CHORY CZY KOT  CZY TA PANI KTÓRA  PROSI DLA NICH O POMOC MOŻE JESZCZE ZAPYTA JAK DOSTAĆ  DOFINANSOWANIE DLA KOTA NA WÓZEK POZDRAWIAM CIĘ I JAK MOŻESZ TO ZAJRZYJ NA FORUM I JEŚLI BEDZIESZ ZNAŁA ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA TO ODPISZ PROSZE A JA Z PEWNOŚCIĄ SIĘ ODWDZIĘCZĘ
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2007-11-07 13:58
Ujmę tak, lubię zwierzaki i wszystkie ptaki,
ale,
kocham ludzi,
i o nich myślę najpierw,
a tak w ogóle ,to w trudzie pomogli mi ludzie,
a zjadają mnie zwierzaki czasem w ludzkiej skórze .
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2007-11-08 19:53
TRZYMAJ TAK DALEJ BRAWO WERBENA
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / kicia potrzebuje pomocy (6313 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill