www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / mieszkanie potrzebne od zaraz... (1520 - wyświetleń)
Autor iwcia Dodany 2009-04-04 16:24
jestem studentka 2 kierunkow. musialam wyjechac z rodzinnego miasteczka do wiekszego, oddalonego o blisko 100km. Mieszkam obecnie na stancji ale place zbyt wysoka kwote za wynajem malego pokoiku. cale stypendium idzie na pokrycie kosztow mieszkaniowych. Chce jak najszybciej byc na swoim. Zerkajac na oferty bankow dot. kredytow hipotecznych/mieszkaniowych rowniez dla studentow jestem zalamana. nie mam 60tysiecy by zaplacic te 25-50% kredytu a i nie moge narazic rodzicow na utrate mieszkania ktore moglabym dac pod zastaw nie doplacajac do kredytu. przejrzalam rowniez oferty, rozwiazania takich problemow w innych miastach i prosze! Warszawa oferuje mozliwosc uzyskania mieszkania wraz z ukonczeniem studiow. Warszawa, a Lublin? no gdziez, oczywiscie...;/ dodam ze mam gr in. 2 ... a moj wklad wlasny to jedynie 500zl jakie dostaje jako stypendium... co robic, gdzie i z czym isc bedac studentka 1 roku? czy jednak szanse na uzyskanie mieszkania sa dopiero po studiach 1stopnia...?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / mieszkanie potrzebne od zaraz... (1520 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill