www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam osób z depresją (10103 - wyświetleń)
- Autor Dołek Dodany 2013-04-18 07:18
Witam jak w tytule szukam osób z depresją ale takich które próbowały popełnić samobójstwo leczących się w poradniach psychiatrycznych mających wpis do ON 02-P z tego powodu.Chciałabym się poradzić jak się wychodzi z takiego doła jak żyć co przynosi ulgę jak się żyje
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-18 08:23
Nick Dołek, ale chyba nie jest z Tobą źle, bo się zmobilizowałeś do pisania i szukania ludzi.:-)
Wątpię, aby na forum w dziale raczej rozrywkowym ktoś Ci opisywał rzeczy tak powazne.
Na wszelkie dołki najlepszy jest kontakt z ludźmi, więc zostań w kawiarence i rozmawiaj. To na początek.
Życie daje popalić, ale często widzimy jego bezsens wtedy, gdy nas samych nie stać  na wyznaczenie sobie celu, czy małych codziennych przyjemności. Cieszyć w życiu tez potrafi byle co na co dzień, rozejrzyj się dokładnie.:-) Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-18 08:44
Popieram słowa przedmówczyni
myślę że nawet wirtualny kontakt dużo pomoże, jeżeli ktoś się odważył wejść w kawiarenkę to proponuję dalej drążyć

:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-18 09:08
Najlepiej jedź do Holandi , tam codziennie kilkaset tysiecy ludzi w niej się znajduje.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-18 11:15
a po co do Holandii w Polsce też mamy depresję
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-18 12:05
ale co to za depresja ? W porównaniu z  Holandią to można wpaść w  depresję ;-). W Holandii jest się gdzie schować przed ludźmi  którzy są przyczynkiem do depresji . A jak się wpadnie na wiatrak to można na nim się wyładować, zapominając o depresji. Kto tak robił ? Cholewcia,n oooo....Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-04-18 20:27
Jakie "inteligentne" ODPOWIEDZI bleee, błłlłłeee. Nikomu nie przyszło do głowy - oni nie mają głowy tylko kule, że człowiek szuka ratunku!!! Durnota starych złych...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-18 20:55
myślę że jak ktoś nie cierpiał nigdy z powodu depresji to nie rozumie tego problemu, ja wiem że miewam napady depresji, ale wiem również że tabletki mi nie pomogą, deprecha mnie napada jak wysyłam cv i "0" odpowiedzi, kiedyś próbowałam chodzić po biurach rachunkowych i zostawiać cv, ale teraz to raczej mam problemy z takimi spacerkami, do tego mam napady deprechy jak słyszę teksty typu: ale ja mam tylko 15 minut na wizytę pacjenta
(ostatnio tak mi powiedziała neurolog dała skierowanie na rehabilitację i nie zaprosiła ma kolejną wizytę- konował i tyle).
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-04-18 21:05
Co Ty za głupoty wypisujesz Trollka w tym wątku. Najpierw pomyśl potem pisz :-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-18 21:17
piszę o depresji, objawami depresji jest agresja wobec najbliższego otoczenia lub długotrwałe zamykanie się w sobie lub apatia i zobojętnienie, mnie się to przytrafia
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-04-18 22:01
Mniej czytaj info z netu, więcej z ludźmi przebywaj i rozmawiaj :-)
Nadrzędny - Autor Dołek Dodany 2013-04-19 05:14
Ja boje się ludzi kiedyś dawałam sobie z tym radę teraz już nie- kiedyś wszystko było inaczej teraz jak mam z kimś mówić łapie mnie coś w ''sercu ''ból, nie umiem złapać oddechu i jak mogę odchodzę to jest najczęściej nigdy nie miałam przyjaciół koleżanek wydaje mi się że ludzie są mądrzy umieją wszystko zrobi  myśleć logicznie są piękni ale podli śmieją się ze mnie myślę że źle wkleiłam wątek że znowu nikt mi nie pomoże a czytam powyższe to wyczuwam śmiech.
bo ja już nic nie umiem wszystko co robię robię żle
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-19 08:15
Dołku kochany. Na pewno zanim tu napisałaś, czytałaś forum, tak? To na pewno wiesz, że mamy tu ostre języki, ale w gruncie rzeczy sobie życzliwe, z małymi wyjątkami, które pewnie też rozpoznałaś, choćby ze względu na używane niewybredne określenia.
Jeśli jest tak jak piszesz, to powinnaś włączyć się w rozmowy we wszystkie wątki. Forum jest miejscem, gdzie schowana za nickiem możesz właśnie ćwiczyć 'interakcje z innymi', że tak powiem.
Te wypowiedzi, które oceniasz jako śmiech były próbą rozweselenia Cię, idę o zakład.
Spróbujesz z nami pogadać i nie wycofywać się? Jeśli coś zaboli, a może bo jesteś na obecnym etapie bardzo wrażliwa. to napisz, wtedy wyjaśnimy, ok?
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-19 09:30
nie, to nie tak
poczytaj inne wątki ale z przymrużeniem oka
ja też czasem boję się ludzi, mam tylko lekki stopień więc zdaniem wielu nie jestem niepełnosprawna, niestety posuwająca się choroba sprawiła że muszę poruszać się o kuli, kiedyś byłam w pełni sprawna (jakieś 5 lat temu) i to ja starałam się pomóc innym, też często mam wrażenie że coś źle robię, ale żyć trzeba, spróbuj znaleźć sobie jakiś cel, też nie mam przyjaciół a w rodzinie nie mogę znaleźć wsparcia (tylko mój partner mnie rozumie bo też jest niepełnosprawny).
Wchodź tu na luzie i z przymrużeniem oka. :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-19 22:44
Dołeczku jak napisała w-zetka poczytaj wątki , po nich poznasz osoby z którymi będziesz mogła porozmawiac na gg lub popisac na priv.Zapewniam Cię ze sporu tu takich osób, które rozumią przez co przechodzisz. Rozmowa, rozmowa, rozmowa. Tylko to Ci pomoże. Zamykanie sie w sobie pogłębia istniejący stan.
Nadrzędny Autor orszulka Dodany 2013-06-11 10:45
Ja miałam depresję ale na szczęście to już przeszłość :-) Można powiedzieć że cały 2012 to jeden wielki ciemny okres w moim życiu. Wypadek, rehabilitacja. Ale to już przeszłość i chciałabym o tym zapomnieć. Z tego miejsca chcę również podziękować Panią z Pracowni Psychorozwoju Kielczyk z Warszawy. Z perspektywy czasu widzę, że ich pomoc była nieoceniona.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / szukam osób z depresją (10103 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill