www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turnus poza granicami kraju.. (5936 - wyświetleń)
- Autor martusia1968 Dodany 2007-11-09 18:53
Mam pytanie,czy na turnus rehabilitacyjny z dofinansowaniem z PFRON-u lub płatność z subkonta można wyjechać poza granice kraju?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2007-11-09 23:08
Indywidualnie na taki turnus można wyjechać do ośrodka, który jest na liście PFRON-u (a dokładnie PCPR-u)... Co tu ma do rzeczy platność z subkonta? Jeśli jedziesz za własne pieniądze, możesz je wyjąć nawet ze skarpetki.
Nadrzędny - Autor martusia1968 Dodany 2007-11-10 00:48
Ja rozumiem,ale  to nie jest tak łatwo jeśli chodzi o subkonta.ok-rezerwuje ośrodek ale przyjeżdżając proszę o fakturę bo pieniądze będą przelewane z konta corki,(nie płacę bo ich nie mam).wystawiaja fakturę na jakąś kwotę i wysyłają do fundacji, a fundacja na tej podstawie przelewa im kasę,czy ośrodek poza granicami kraju na to pojdzie?
Nadrzędny Autor martusia1968 Dodany 2007-11-10 01:01
Wg informacji, jakie znalazlam na tej stronie http://www.idn.org.pl/sonnszz/zal31_99.htm :
"Turnusy rehabilitacyjne, w których biorą udział osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków PFRON, nie mogą odbywać się poza granicami kraju oraz w miejscach zamieszkania uczestników."
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2007-11-10 17:14
1. Co stoi na przeszkodzie, aby poprosić ośrodek o wystawienie faktury (lub faktury pro forma) przed wyjazdem i przed wyjazdem przekazać fundacji z prośbą o zapłatę na konto ośrodka?
2. Musisz spytać ośrodek, czy na to pójdzie - przecież to od jego kierownictwa zależy, nikt im nie może nakazać sposobu prowadzenia rozliczeń.
3. Wracam do informacji podstawowej, którą sama w kolejnym poście cytujesz, że turnusy DOFINANSOWYWANE PRZEZ PCPR-Y mogą się odbywać w Polsce... Czy ten turnus ma być w jakiejś części tak finansowany? Jeśli nie, to Twój wybór, gdzie jedziesz i jaką ustalisz formę płatności.
Nadrzędny Autor zibikonin Dodany 2008-05-04 16:55
a gdzie sa takie turnusy organizowane ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turnus poza granicami kraju.. (5936 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill