www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwolanie od lekarza orzecznika zus (2607 - wyświetleń)
- Autor joanna pomorze Dodany 2008-07-24 20:51
bardzo prosze o porade po trzech miesiacach zasilku rechabilitacyjnego lekarz zus napisal mi zdolnosc do pracy mimo ze moj lekarz pisze mi niezdolnosc do pracy i nie moge pracowac w moim wyuczonym zawodzie czy powinnam sie odwolac do zusu czy moge zlozyc wniosek o rente szkoleniowa do zusu . mam orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepelnosprawnosci wydane przez komisje przy centrum pomocy rodzinie z gory dziekuje
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-07-25 07:07
Tak jak zawsze od orzeczenia lekarza orzecznika przysługuje odwołanie sprzeciw..  w terminie 14 dni od momentu doręczenia  decyzji lekarza orzecznika..
Nie można sie samemu ubiegać o rentę szkoleniową decyduje o tym ZUS.. Zresztą nic ci ona nie da.. jedynie przez pól roku  rentę a potem niby nowy zwód i  sam się staraj  o pracę bez żadnych świadczeń.. i pomocy.. Bo zdobycie i przekwalifikowanie nei zapewnia automatycznego  zatrudnienia..
Nadrzędny Autor joanna pomorze Dodany 2008-07-25 16:02
dziekuje za odpowiedz myslalam ze moge sama wystapic o rente ale masz racje to raczej nie jest rozwiazanie na dluzszy etap pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwolanie od lekarza orzecznika zus (2607 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill