www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SM (2866 - wyświetleń)
- Autor matine Dodany 2008-09-25 20:11
www.sm-po-dwudziestce.bloog.pl

co siedzi w głowie chorej na stwardnienie dwudziestolatki?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-09-25 20:38
Pewnie to samo co w każdej dwudziestoletniej głowie ...wrze krew . Zmysły bujają zamysły... Pewnie tylko jeszcze na końcu tego myślenia jest pytanie dlaczego ? Czy znajdę tą drugą połówkę ?  Czy dam radę ? I sto tysięcy innych pytań. jakie zadaje sobie dwudziestolatek ... My zaś tylko możemy żyć historią i  ciepełkiem jakie sączy się z kaloryfera .No i od drugiej bliskiej osoby ... pod warunkiem że ją ma... Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor matine Dodany 2008-09-25 20:41
heh, myśle ze jestem nietypową dwudziestalatką...ale tego nie musze tłumaczyc. co do drgiej połowy to jest. raczej chodzi o zmiany, jak potrafi diagnoza zmienić człowieka, jak cierpi też otoczenie...I realia polskiej słuzby zdrowia, czyli Poslki horror;) Równiez pozdrawiam
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-09-25 21:33
Jak zachorowałem na SM ,to miałem głowę zajętą jeszcze stu tysiącami innych pomysłów . Jeszcze starałem się część tych nie zwariowanych pomysłów realizować .Im dłużej w chorobie tym mniej tych pomysłów mam w głowie . Nie wszystko można ' zwalić ' na chorobę ,ale ... żyję . Staram się . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor matine Dodany 2008-09-25 21:38
we mnie jest taka smieszna złosc, bo tez od 12 roku zycia choruje na nerczyce. takrze to juz 2 nieuleczalna choroba;) dzisiaj odebralam wynik kolejngo rezonansu, pocieszajacy nie jest ale ja jako optymistka wydaje mi sie i tak nieźle sobie radze;) naszczeście jestem w dobrych rekach po długich poszukiwaniach. przy Sm i polskiej słuzbie zdrowia trzeba nauczyc sie cierpliwosci
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / SM (2866 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill