www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CENZURA (26449 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor szczerbaty Dodany 2008-11-20 16:17
Od admin_01 Data 2008-11-20 16:11 Temat Ad. wątek geje i lesbijki Witam,
usunęłam cały ten wątek z Forum. Proszę więcej nie rozpoczynać tematu, jeśli nie ma Pan argumentów innych niż uprzedzenia, stereotypy i brak wrażliwości.
W wątku dot. kościoła broniłam Pana wielokrotnie, odpowiadając na prośby o zbanowanie Pana za "treści antychrześcijańskie", ale tam posługuje się Pan merytorycznymi argumentami i nikogo nie obraża. Tu - niestety - nie mogę tego powiedzieć. Nie zgadzam się na posty obrażające i poniżające jakąkolwiek grupę osób z jakiegokolwiek powodu. Jak Pan by się poczuł, gdyby ktoś zaczął w podobny sposób pisać o osobach niepełnosprawnych? Dyskryminacja osób homoseksualnych nie różni się niczym od dyskryminacji osób niepełnosprawnych. To jest cały czas to samo zjawisko - piętnowania wszystkich "innych". Jeśli wymaga Pan równego traktowania dla siebie, to proszę tą samą zasadę stosować wobec innych mniejszości.

Pozdrawiam

TAKA WIADOMOSC DOSTALEM DZIEKI WAM. JAK WIDAC WYGRALY PEDALY I DEWOTY ALE ROWNIEZ SPRAWDZA SIE TO O CZYM KIEDYS PISALEM ZE KTOS WSZYSTKO KONTROLUJE JAK ZA KOMUNY I POZWALA NA PISANIE TYLKO WYGODNYCH TEMATOW.
NIECH JUZ ZADNA PIERDOLA NIE PISZE NA TYM FORUM ZE ZYJE W WOLNYM PANSTWIE I WOLNO JEJ WYRAZAC SWOJA OPINIE.
JESZCZE RAZ POWTARZAM NIE POROWNUJCIE PEDALOW DO NIEPELNOSPRAWNYCH.
NIGDY NIE PISALEM TRESCI ANTYCHRZESCIJANSKICH JEZELI JUZ TO BYLY TAK ODBIERANE PRZEZ DEWOTY.
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-20 16:23 Zmieniony 2008-11-20 16:32
i to jest tzw wolność słowa?:-( a jezeli ktos słownie-jak to ma czasem miejsce tu na forum-obraza kogos albo ubliża to jest w porzadku?Szczerbaty moze i troche "pojechał"z tym tematem-taki jest-wali z grubej rury-ale to nie znaczy ze jest nie wrazliwy.ADMINISTRACJO-kimkolwiek jestes moze jeszcze na banicje za poglady kogos skazac???
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-20 16:29
PISZMY TYLKO O TYM JAK POBOZNA JEST POLSKA I JAKIE PIEKNE POMNIKI STAWIAJA SWIETYM BO NAM TO FORUM ZLIKWIDUJA I NIE BEDZIE MOZNA POPISAC.
W KRAJU GDZIE POLOWA DZIECI NIE DOJADA STAWIA SIE NAJWIEKSZE SANKTUARIUM W EUROPIE I WTEDY PANI OD CENZURY NIE PROTESTUJE.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-11-20 16:33 Zmieniony 2008-11-20 16:40

Prawa do czytania Tablica jest widoczna dla wszystkich użytkowników
Prawa do pisania Wszyscy użytkownicy mogą publikować posty
Rejestracja Publikowanie postów wymaga rejestracji
Anonimowość Posty nie są anonimowe 

Moderacja Posty nie muszą być zaakceptowane przez administratora albo moderatora 

Wątkowanie Dyskusje są wątkowane
Załączniki Dodawanie załączników nie jest dozwolone
Blokowanie -
Nadrzędny - Autor Toomasz Dodany 2008-11-20 17:42
Szczerbaty
Aż mnie to dziwi, że Ciebie jeszcze to dziwi...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-11-20 19:36
Co to jest wolność..... Nie jestem pewna już tego słowa. :-(  Ciekawi mnie kto tak dogryzł szczerbatemu? Ten wątek proponuję jednak również zostawić. lepiej na zimne dmuchać niż na gorącym sie sparzyć :-(
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-11-20 21:46
A kto mówi że w wolnym państwie nikt nikogo nie kontroluje ? Można mówić i robić wszystko ? Nie ma żadnych praw których powinno się przestrzegać ? To mi pachnie anarchią nie wolnością .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-20 22:23
A O JAKICH PRAWACH TY PISZESZ .CZY KTOS PRZESTRZEGA NASZYCH PRAW. PUSTE SLOWA .PODLIZUJ SIE TO CIE NIE WYKLUCZA .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-20 22:27
W czasie swojego istnienia, PZPR była partią masową, kierującą centralnie zarządzaną i zbiurokratyzowaną gospodarką, sprawującą władzę państwową w sposób autorytarny, dążącą do totalitarnego kontrolowania wszystkich oznak życia społecznego.[1]
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-11-20 22:39
Wymiana pieniędzy
Z Wikipedii
Skocz do: nawigacji, szukaj
Wymiana pieniędzy to jednoczesna sprzedaż i kupno pieniędzy w określonej walucie po określonym kursie walutowym w wyniku czego otrzymujemy pieniądze w innej walucie.

Wymian walut może być dokonywana w bankach lub kantorach walutowych. Wymiana pieniędzy może być także wynikiem wymiany pieniądza przez Bank Emisyjny. Tego typu wymiana może być przymusowa (wymianie podlegaja w określonym czasie określone sumy "starych" pieniędzy") lub dobrowolna (z reguły wymiana taka trwa kilka lat, a sumy nie są ograniczone, np.: wymiana złotego w 1995 roku).

W roku 1950 nastąpiła pierwsza wymiana pieniędzy w Polsce powojennej. Będące w obiegu w latach 1948-1950 złotówki wymieniono w ciągu kilku dni na nowe, przy czym wymiany dokonano tak ,że pieniądze zdeponowane w bankach wymieniano w proporcjach 100 zł starych na 3 zł nowe, a gotówkę w stosunku 100 zł starych na 1 zł nowy. Ta niesłychana, trzykrotna dysproporcja skierowana była przeciw wszystkim, którzy nie ufając bankom trzymali gotówkę w domu. Technika wymiany - z zaskoczenia, w krótkim czasie - utwierdziła obywateli, że ich majątki, z trudem odbudowywane po wojnie, zostały po raz kolejny złupione. 1950 rok to okres stalinizmu w Polsce gdy zbrodnie sądowe były na porządku dziennym i wiele osób bało sie wymieniać większe ilości gotówki za pomocą kont bankowych aby nie zostać zauważonym przez UBeków. Jednocześnie wprowadzenie surowy zakazu posiadania walut zagranicznych, złota i platyny.

To przekonanie pozostało wśród mieszkańców Polski na wiele lat i napawało ich strachem przed powtórzeniem się sytuacji w czasie, kiedy zdecydowano o denominacji złotego w 1995.

Zobacz też:  [edytuj]
przewalutowanie
Źródło: „http://pl.wikipedia.org/wiki/Wymiana_pieni%C4%99dzy”
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-11-21 09:06
Nie mam zamiaru krzyczeć jak wszystkie wrony ,tylko dlatego by krzyczeć i  ' podlizywać się ' komukolwiek . Prawa są po to ,by je przestrzegać nie łamać ,to zaś ,że cenzury dzisiaj nie ma nie zwalnia autorów z pisania bez kontroli  . Ty piszesz bzdury i już nie raz potrafiłeś opluwać . Szczególnie katolików . Nie zgadzam się z administracją ;-) , by te twoje wypociny na ten temat były merytorycznymi ,ale ...  . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor magdan10 Dodany 2008-11-21 10:03
Popieram administrację.
Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nikt nie ma prawa dyskryminować innych.
Chcesz akceptacji? Akceptuj innych.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 10:24
PODLIZYWACZE BZK
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 10:29
WSZEDZIE NA TAKICH JAK WY MOWI SIE LIZUSY .
PAMIETAM JAK W SZKOLE TAKIE LIZUSY DAWALY NAUCZYCIELCE SLODYCZE I OWOCE CHOC SAMI MIELI NA NIE SMAKA.
JUZ WTEDY CHCIALO MI SIE WYMIOTOWAC NA TAKI WIDOK.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-11-21 11:12
Nie wiedziałem ,żem lizus . Nie uważasz,że administracja sama się obroni ? To jej prawo bronić tej listy przed anarchią .

>PAMIETAM JAK W SZKOLE TAKIE LIZUSY DAWALY NAUCZYCIELCE SLODYCZE I...<


No masz . Ale teraz nie mają problemów z uzębieniem ;-) . Wiedziały co robią . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-11-21 10:53

>2008-11-19 09:43>


tego dnia o tej godzinie czytałam wpisy na temat usunięty , i w tym czasie w tym momencie nie było tam nic obraźliwego
nie wiem co dopisano potem
lecz pragnę zauważyć , że może jedynym niepotrzebnym ruchem ze strony szczerbatego było zaczęcie tematu , gdyż może to forum czytają też małe dzieciaki ,
a dla tych którzy tak wydają się być tolerancyjnymi , a wówczas zdążyłam przeczytać -  kto się wypowiedział pozytywnie , zadam pytanie : czy i jak by mówili gdyby to jego dziecko takie było ? gdyby brat siostra były osobami homoseksualnymi ?
domniemam że wielu wówczas inaczej by rozmawiało .

administracja zdjęła temat , niech i tak będzie .
to dlaczego nie zareagowała , nie zdjęła tematu trudniejszego dla ludzi chorych np " samobójstwo "
tu i teraz wnioskuję o zdjęcie go - całkowiecie.

Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-11-21 11:50
ja jestem głeboko przekonana że nie wyparłabym się własnego homoseksualnego dziecka ,tak samo jak bym nie wyparła sie upośledzonego umysłowo ,czy fizycznie, a temat samobójstwa cóz,czy nie było by dla społeczeństwa lepiej ,gdyby ,ci najbardziej chorzy odciązyli z w        lasnej woli skarb państwa ,które płaci na nas zasi,lki, może dlatego możeny do woli rozmawiać na ten temat do woli moze komuś coś przyjdzie do głowy
Nadrzędny - Autor renatawanke Dodany 2008-11-21 11:58
każdy   temat   powinno  sie  dyskutowac    ale  z  wyczuciem  bez  obrażnia  i  bez  wyzwisk  ,  ja  ani  na nikogo  nie  kabluje  anie  nie  wyzywam  więc  dlaczego  mam  czytac cudze  epitety ,bo  na  tym  forum  to  tak  samo  jak  w  polityce  nic  tylko   wet  za  wet  a  może  tak  dla  odmiany  troche  kultury  .
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-11-21 12:05
dzisiaj jest światowy dzień życzliwości!!
Nadrzędny - Autor belmondo Dodany 2008-11-21 12:17
Więc bądźmy dla siebie mili chociaż w ten jeden dzień w roku pokażmy że potrafimy się szanować i kochać
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-21 12:40
Renia bardzo trafne spostrzeżenie.
Swieto życzliwości:)to badzmy zyczliwi ale nie jak ten sąsiad.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2008-11-21 13:10
No ,święto życzliwości ! Jakie to amerykańskie . Pewnie w hipermarketach już są pustawe boksy z gadżetami mającymi nam przypominać o święcie życzliwości . Jeszcze nie zniknęły znicze i maski wampirów a już nas zachęcają do robienia zakupów i wydawania pieniędzy . Koniec świata - nowe święto !  Czy te ,które mamy ,nie wystarczą nam ? Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 13:13
CHOMOSEKUALIZM TO NIE CHOROBA TYLKO SZUKANIE DZIURY W CALYM ( d....e) DLACZEGO TO NAJWIECEJ CHOMIKOW JEST WLASNIE NA SZCZYTACH WLADZY ,WSRO ARTYSTOW , BIZNESMENOW ITD ?? WIDZICIE W TV KTO WPADA W SIECI ZASTAWIONE PRZEZ POLICJE WLASNIE W SIECI. PRZEWAZNIE LEKARZE , KSIEZA , BIZNESMENI.
TO SAMO TYCZY SIE PEDOFILI. DLACZEGO MNIE NIE WOLNO NAPISAC ZE CHCE MI SIE ZYGAC JAK W TV POKAZUJA ZBOCZKOW KIEDY JA ICH NIE TOLERUJE I NIE TYLKO JA .
DLACZEGO KTOS MI MOWI ZE JEZELI TAK MYSLISZ TO NIE MOW O TYM ?? DLACZEGO W POLICYJNE SIECI NIE WPADNIE ZWYKLY ROBOTNIK. JEZELI JUZ FACET CHCE SPAC Z FACETEM I ROBIC JESZCZE INNE ZECZY TO NIECH TO ROBI DLA SIEBI A NIE NA POKAZ I DLATEGO ZE TO TERAZ JEST MODNE. POWIEM WAM DLACZEGO ANO DLATEGO ZE CHCE SPRAWDZIC WASZA REAKCJE BO WIE ZE NIC NIE JESTESCIE W STANIE ZROBIC BO BRONIA GO WLASNIE LUDZIE WLADZY I INNE MENDY NA STANOWISKACH .
W POLSCE ZYJA TACY LUDZIE I NIE INNI I CHOCBY NIE WIEM CO SIE DZIALO NIGDY NIE BEDZIE TOLERANCI DLA PEDALOW I INNYCH OMIENCOW.
TACY SA POLACY I ZADNE GADANIE TEGO NIE ZMIENI.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 13:22
A I JESZCZE JEDNO .KTOS TAM NAPISAL ZE ADMINISTRACJA MA PRWAO DO BRONIENIA TEGO FORUM PRZED ANARCHIOM. A CZY TA OSOBA KTORA TO PISALA PLACI ZA KOZYSTANIE Z INTERNETU CZY PLACI JEJ ADMINISTRACJA ?? WIECIE DLACZEGO POWSTAJA STRONY W INTERNECIE BO Z TEGO JEST KASA A NIE PO TO ZEBY PARU NIEPELNOSPRAWNYCH MOGLO SOBIE POPISAC DO SIEBIE. PLACISZ A I TAK WYMAZA TO CO PISZESZ .SZKODA MOJEGO PISANIA BO TO NIC NIE ZMIENI W GLOWKACH NIEKTORYCH Z WAS. AMEN
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 13:26
Ojcze Nasz (Modlitwa Pańska)
Ojcze nasz, któryś jest w niebie: święć się imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen.

Zdrowaś Mario (Pozdrowienie Anielskie)
Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś, Ty, między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Wierzę w Boga (Skład Apostolski)
Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi. I w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego, który się począł z Ducha Świętego, narodził się z Maryi Panny, umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion, zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał, wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogącego, stamtąd przyjedzie sądzić żywych i umarłych.
Wierzę w Ducha Świętego, święty Kościół powszechny, świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny. Amen

TEGO NAPEWNO NIE WYMAZA CIESZYCIE SIE
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2008-11-21 13:31
Amen.
Oj Szczerbaty znowu od niektórych dostanie ci sie po łbie.Przygotuj sie i zbrój sie.pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-11-21 13:29
kiedyś zadławisz sie sam swoim jadem i złością
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 13:45
O CO CI BIEGA ??
CZY W TYM JEST COS ZLEGO ??
SAM NIE WIESZ CZEGO CHCESZ.
IDZ SIE PRZESPIJ Z TYM PROBLEMEM.
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 13:48
BOGUSIA MASZ RACJE ZAPOMNIALEM ZE TU TEZ SA NIEWIERZACY ALE ONI NIE MAJA TAKIEGO PRZEBICIA JAK CHOMIKI .HA HA HA
MAM NADZIEJE ZE CENZOR SIE MODLI TO ZOSTAWI TEN PACIERZ.
BO TO JEST PACIERZ JAKBYSCIE NIE WIEDZIELI.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-11-21 14:24
Pewnie i ta wypowiedź się nie ukaże na forum ,ale ...prawo jest po to by go przestrzegać . Chcesz mieć internet i musisz płacić . Proste jak metr sznurka w kieszeni . Jest to mała ,ale zawsze możliwość na porządek . to tak jak z ubikacjami ,ile to kpin było na temat za przeproszeniem tych pań tam pracujących (babć klozetowych )- gwarancji czystości w tych przybytkach za które ,żeby się załatwić trzeba zapłacić ... Idź z Bogiem i nie przychodź z policją ;-) .
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 14:47
SLYSZY AMALIAN JAK COS KAPIE .ZASTANAWIA SIE CO TO I NIE MOZE ZLOKALIZOWAC MIEJSCA WYCIEKU .OBRACA SIE A TAM Z TYLU KAPIE COS PODOBNEGO DO JEGO MUZGU. MYSLI?!?!?! TO DLATEGO NIE WIEDZIALEM SKAD TO KAPANIE. JUZ WIEM DLACZEGO NIE ROZUMIESZ CO PISZE...... HA HA HA
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 15:09


Cena detaliczna
59.00 zł

Teraz tylko
54.28 zł     
Drunvalo Melchizedek
Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało Kwiat Życia jako wzór stworzenia, wykres geometryczny wiodący do egzystencji fizycznej i wyprowadzający z tej egzystencji. Później utraciliśmy wysoki stan świadomości i upadliśmy w ciemności, zapominając o tym, kim byliśmy. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych budowli na całym świecie, wpisany w żywe komórki wszelkiego istnienia. Dziś budzimy się ze snu, odrzucamy stare ograniczające nas przekonania, a nasze oczy oglądają złote promienie światła nadchodzącego dnia, który wstaje za oknami naszej nowej percepcji rzeczywistości. Książka Pradawna tajemnica kwiatu życia jest jednym z takich okien.
Drunvalo Melchizedek prezentuje w niej - za pomocą słów i rysunków pierwszą część swoich warsztatów zatytułowanych Kwiat Życia. Objaśnia w nich tajemnice początków naszego istnienia, tłumaczy, dlaczego świat wygląda tak, a nie inaczej, jakie subtelne energie pozwalają naszej świadomości rozkwitnąć jej prawdziwym pięknem.
Święta geometria stanowi formę, która posłużyła również za pierwowzór naszej istoty. Ukazuje ona boski porządek w naszej rzeczywistości. Możemy prześledzić jego reguły począwszy od niewidzialnych atomów, a kończąc na dalekich gwiazdach. Każda z tych form odbija również wzór naszego istnienia. Informacje zawarte w tej książce układają się w jedną z dróg, drugą, żeńską ścieżkę, możecie odnaleźć pomiędzy wierszami. Prezentuje ona intuicyjne rozumienie rzeczywistości. Być może dostrzeżecie jej migotanie wokół niektórych z poniższych prowokujących koncepcji:

JAK PRZYPOMNIEĆ SOBIE NASZĄ ODLEGŁĄ PRZESZŁOŚĆ
Czyli jak upadek Atlantydy odmienił naszą rzeczywistość

UCHYLENIE RĄBKA TAJEMNICY KWIATU
Święta geometria, Nasienie Życia, Tetraedr Gwieździsty,
Wszechświat w formie fali, Zmiana Biegunów na ziemi

CIEMNIEJSZA STRONA NASZEJ TERAŹNIEJSZOŚCI I PRZESZŁOŚCI
Zagrożenie dla ziemi, Epoka lodowcowa, Historia świata

KIEDY EWOLUCJA PRZEŻYŁA ZAŁAMANIE I POWSTAŁA SIATKA CHRYSTUSOWA
Jak Lemurianie ewoluowali ludzką świadomość, Pamiętna decyzja Marsjan, Siatka planetarna

ROLA EGIPTU W EWOLUCJI ŚWIADOMOŚCI
Umieranie, Zmartwychwstanie i Wniebowstąpienie, Wspaniałość Echnatona, Historia stworzenia

ZNACZENIE STRUKTURY I KSZTAŁTU
Torus, Labirynt, Jajo Życia, Bryły platońskie, Żywe kryształy

GEOMETRIA LUDZKIEGO CIAŁA
Kanon Leonarda da Vinci, Tajemnica rysunków masońskich, Złoty Środek, Spirale, Szereg Fibonacciego, Boski współczynnik Fi

Zbadaj cud naszej egzystencji zagłębiając się we wspaniały świat geometrii, nauki, starożytnej historii i najnowszych odkryć ukazany w szerokiej perspektywie Drunvalo i Kwiatu Życia. Tom 2 prezentuje szczegółową wiedzę na temat Mer-Ka-Ba, czyli pola energii ludzkiego ciała świetlnego o średnicy ok. 20 metrów. Ta wiedza prowadzi do wniebowstąpienia, przejścia w nowy wymiar egzystencji.

Centrum

stron: 256
format: 215x260
oprawa: broszurowa

PEWNIE SIE ZDZIWICIE ALE CZYTALEM TA KSIAZKE . POLECAM UPOJONYM WIARA
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2008-11-21 15:17
Boże ,Szczerbaty trzymaj poziom ,a przynajmniej trochę się staraj
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 15:18
A DLACZEGO NIE PION ?? POZIOM LEZY WIEC GO NIE MUSZE TRZYMAC
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-11-21 15:24
Pij mleko . Będziesz wielki . Czytanie broszur to tylko strata czasu ... Ale ty je nie czytasz pewnie tylko zajmujesz się dystrybucją a to już tu nie powinno mieć miejsca ,ale jak demokracja to demokracja . Żałość bierze,że ... :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 15:26
JAKICH BROSZUR WOLNOMYSLICIELU. TA KSIAZKA MA DWA TOMY I PRZECZTANIE JEJ ZABRALO BY CI TYLE CZASU ZE BYS OSIWIAL
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 15:28
a ty czytałeś ? i wara od amaliana !
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 15:30
LUDZIE BASKA SIE ZAKOCHALA NA ODLEGLOSC .W TEJ KSIAZCE TEZ PISZA O TAKICH
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 15:32
nie na odległość a z bliska
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 15:33
PRZECIERZ PISALAS ZE CHCESZ BYC SAMA
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 15:39
a może zmieniłam zdanie ?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 15:40
TY CZESTO ZMIENIASZ ZDANIE
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 15:47
to miłość od pierwszego wejrzenia
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2008-11-21 15:46
Poproszę Encyklopedię Powszechną oraz Życie w Życie .
Ależ proszę pana to jest 'ciężka literatura' - odpowiada ekspedientka w księgarni .
To nic - odpowiada klient .
Jestem mocny - uniosę ;-) .
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 15:48
amalian dzięki rozbawiłeś mnie do łez :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 16:08
PRZESTAN SIE SLINIC
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-11-21 17:58
nie potrafie przestać
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2008-11-21 17:07 Zmieniony 2008-11-21 17:11
czytam czytam i co niby dobrego w tym pisaniu?
nic
tacy tolerancyjni wszyscy na wszystko
nieprawda
bo dla przykładu , przychodzi małżonek lub żona do domu i mówi : wiesz ja postanowiłem/am być homeseksualistą
i niech mi nikt i nie wciska radosnych słów , że druga strona jest zadowolona i spokojnie to zaakceptuje , a nawet dobra zadyma w domu powstanie i nawet rozwód .
inny brak akceptacji i brak tolerancji - dla nałogowych alkoholików i awanturników
inny brak akceptacji i tolerancji dla wynaturzonych pedofili
dobry przykład ale jakże bolący - księża pedofile , tutaj dalej nic nie piszę bo ta sprawa jest wielu znana i jak by rzekł jednym słowem - osoby duchowne - wiara-  i czy im przystoi się tak zachowywać , taki przykład?  i czy tu też mamy zachować tolerancję bo osoba duchowna ?
inny , gdy człowiek ładuje w siebie dopalacze (lub narkotyki) i zachowuje się okropnie
inny brak akceptacji - palenie papierosów - nie bez przyczyny jest tyle robione aby jedni drugim nie truli powietrza
inny przykład  zdrada małżonków lub pary która sobie ufała
i wiele innych .....
a jeśli jest już dopust tolerancji i akceptacji , to na pewno niezadawalający i raczej wymuszony , strona przeciwna jest     z m u s z o n a    do   zaakceptowania takiego stanu rzeczy, a wielu przykładach wyżej wymienionych staramy się przeciwdziałać  złym  zachowaniom , takiemu wyborowi w życiu  danego człowieka ,gdyż jest to aspołeczne .

Tak jak w stwierdzeniu , "miłość nie może być bezgraniczna i ślepa" , bo wówczas jest nieszczęśliwą ,   tak i wiele  innych sytuacji wymaga  granic, norm  przyzwoitości i nie wszystko będzie tolerowane .
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-11-21 17:24

>Dyskryminacja osób homoseksualnych nie różni się niczym od dyskryminacji osób niepełnosprawnych.>


to jest fragment słów  admin

nie zgadzam się , gdyż nie da się porównać i nie ma takiej skali , aby porównać np.  dziecko pozostawione bez wyboru , urodzone chore , z przymusu  los mu odebrał normalne życie.
a homoseksualista dokonuje wyboru , aby być innym, odstającym,  od przyjętych norm życia.

i w tej kwestii  nie zgadzam się że poczucie bycia w społeczeństwie innym jest równouprawnione.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-11-21 17:37
DZIEKI !!WLASNIE TAK CHCIALEM NAPISAC ALE NIE POTRAFILEM TEGO WYRAZIC CHYBA Z NERWOW KIEDY SIE DOWIEDZIALEM ZE PEDAL TO TEZ NIEPELNOSPRAWNY.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CENZURA (26449 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill