www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Pierwsze obserwacje zastosowania glejowych komórek węchowych (5862 - wyświetleń)
- Autor RIANNON Dodany 2009-11-29 00:13
Wykład

"Pierwsze obserwacje zastosowania glejowych komórek węchowych w leczeniu całkowitego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Wstępne wyniki rocznej obserwacji badań klinicznych pierwszej fazy, prowadzonych przez Klinikę Neurochirurgii Akademii Medycznej we Wrocławiu przy współpracy Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej oraz Zakładu Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa AKSON."

Prowadzący:
Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Jarmundowicz
Neurochirurg dr n. med. Paweł Tabakow

Rozpoczynamy kolejny cykl spotkań
poświęconych problematyce opieki, leczenia i rehabilitacji
osób po urazie kręgosłupa z powikłaniami neurologicznymi.

Pierwsze z nich odbędzie się 03.12.2009 r. o godz. 17.00 w siedzibie naszego Zakładu
i Stowarzyszenia przy ulicy Bierutowskiej 23. Wrocław

Wszystkich zainteresowanych Serdecznie Zapraszamy i prosimy, ze względów organizacyjnych o mailowe zgłoszenie udziału.
Wykład jest nieodpłatny.

Mail: aksonaxis@wp.pl

http://www.aksonaxis.org.pl/wyklad_01.html
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2009-11-29 10:24
Nie wszyscy są z Wrocławia,a temat interesujący.Może wykorzystać forum i zapoznać pozostałe osoby,zainteresowane a nie mieszkające we Wrocławiu.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor magduska Dodany 2009-12-02 17:32
Witam,jestem tu nowa.. :-) uważam,że to wspaniały pomysł!!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-12-02 18:32
Witaj Magdusia.
Eligiusz to prawda temat jest interesujący. Czytałam już tę stronkę. Jednak przy dyskusjach więcej można się dowiedzieć. A może ktoś więcej wie z własnego doświadczenia? Fachowy opis i same fotki mało mi dały do zrozumienia. Czekam na dalsze informacje.
Nadrzędny Autor magduska Dodany 2009-12-02 20:56
hej :-)
wiem niestety tylko tyle co z internetu czyli i tak mniej niż bym chciała.. pewnie ta metoda się sprawdzi..goraco w to wierzę,ale bardzo ważne aby wogóle móc się zakwalifikować "kiedyś tam" do takiego przeszczepu jest dbałość o rehabilitacje..to bardzo ważne..nie dopuścić do zaniku mięśni,przykurczy..po prostu się nie zapuścic... hmmm...
ja na ostatniej rehabilitacji byłam niestety rok temu..(totalny brak czasu.. )  :/   dom,dzieci...itp itd.  w domu z ledwością znajduję czas na regularną pionizację w parapodium,choć naprawdę się staram mając na uwadze dobrą pracę nerek..
Niestety też nie jestem z Wrocławia, a biorąc pod uwagę ,że tam tak często są jakieś wykłady na ten temat,bardzo żałuję..

http://www.youtube.com/watch?v=ZSr3VcfPmLA 
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-12-02 22:19
Ja mam setki km do Wrocka. :-(
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-02 22:26
LUBISZ PODRÓŻE WIĘC SZCZĘŚLIWEJ DROGI:)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-12-03 17:00
:-(:-) To nie wczasy i nie sanatorium. Aby tam jechać trzeba mieć więcej informacji i pewnie przejść przez eliminację czy nadajesz się.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-12-03 17:04
:-)
Nadrzędny Autor magduska Dodany 2009-12-03 17:54
zdecydowanie tak właśnie jest..żby się tam dostać trzeba spełnić pewne warunki!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Pierwsze obserwacje zastosowania glejowych komórek węchowych (5862 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill