www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kiedy przyjdzie powiadomienie z komisji? (2532 - wyświetleń)
- Autor LukaszPrzybicki Dodany 2014-04-08 09:55
Dzień dobry
w zeszłym tygodniu miałem komisje dotyczącą zasiłku pielęgnacyjnego (komisja była zaoczna) kiedy mogę spodziewać się jakiegoś listu dotyczącego decyzji w mojej sprawie?
z góry dziękuję za odpowiedz
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2014-04-10 11:38
Proszę o doprecyzowanie czy to była komisja ZUS czy Powiatowy Zespół Orzekania o Niepełnosprawności?
Zgodnie z kpa w ciągu 30 dni powinna być odpowiedź.
Nadrzędny - Autor LukaszPrzybicki Dodany 2014-04-23 18:18
Właśnie otrzymałem pozytywną decyzję o przyznaniu stopnie znacznego,czy musze składać ponownie wniosek o wypłate 153zł czy automatycznie będzie dokonywana wpłata na dotychczasowe konto ? (stawałem na ponowną komisje) i czy wniosek o legitymacje osoby niepełnosprawnej można pobrać z internetu czy musi byc pobrany w urzędzie na miejscu ? ile potrzebuję zdjęć do legitymacji ? z góy dziękuję za odpowiedz.
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2014-04-23 22:50
Wniosek o zasiłek pielęgnacyjny powinien być nowy. Do legitymacji potrzebne jest tylko jedno zdjęcie.Wniosku szukaj na stronach PCPRu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kiedy przyjdzie powiadomienie z komisji? (2532 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill