www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / skąd zasiłek nie mam renty (2281 - wyświetleń)
- Autor georginia Dodany 2009-05-12 14:30
Zabrakło mi wymaganego stażu pracy by zdobyć rentę chorobową.Jestem po wypadku i czasowo nie będę pracował. Jestem na zasiłku rehabilitacyjnym ale co dalej ,zdolność do pracy kiedyś odzyskam może częściwo.Na razie tylko mogę poruszać się o kulach.Czeka mnie jeszcze kilka operacji.Jestem przerażony bo prawdopodobnie nie otrzymam renty z zusu.Czy ktoś wie gdzie można uzyskać środki na życie i leczenie ?Mam znaczny stopień niepełnosprawności przyznany na 3 lata.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-05-12 14:38
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-05-12 14:42
JESTEM  W TROCHĘ PODOBNEJ SYTUACJI,Z TYM,ŻE NIE WIEM CO TOJEST ZASIŁEKREHABILITACYJNY, JA MAM ZASIŁEKPIELĘGNACYJNY  ,MOZE TO TO SAMO-153ZŁ,ZE WZGLĘDU NABARDZO TRUDNĄ SYTUACJEMATERIALNĄ  I CAŁKOWITĄ NIEZDOLNOŚC DO PRACY DOSTAŁAM ZASIŁEK STAŁY Z OPIEKI SPOŁECZNEJ w mojej sytuacji jest to324zł ,za dużo by umrzeć ,za mało by zyc(pytaj w miejskimośrodku pomocy społecznej, może dostaniesz chociaż czasowy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / skąd zasiłek nie mam renty (2281 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill